Як зробити моніторинг.

Моніторинг позначає постійне відстежування, зняття показників, фіксацію ключових параметрів результатів процесів, спрямованих на досягнення якої-небудь мети. Він служить для того, щоб відстежувати тенденції зміни цих параметрів та результатів з метою їх обліку для контролю або прогнозування. На його основі робиться аналіз і даються рекомендації щодо підвищення ефективності управлінських рішень.
Інструкція
1
Сформулюйте цілі, для яких вам потрібно зробити моніторинг. Наприклад, вас цікавить інвестиційна привабливість території. Значить, ви повинні знати динаміку по обьемам залучених інвестицій за певний період часу. Або ви відстежуєте виконання плану продажів. В цьому випадку вам потрібно постійно отримувати дані про реалізований товар з якоюсь певною періодичністю. Дані такого моніторингу дозволяють своєчасно виявити проблеми і прийняти управлінські рішення в разі потреби.
2
Визначте той список необхідних для моніторингу параметрів, які дозволять вам провести порівняльний аналіз для різних часових проміжків. Врахуйте той фактор, що джерела вашої інформації повинні бути достовірними, співробітники, що мають її, повинні бути мотивовані до отримання обьективной оцінки. Моніторинг повинен дати вам інформацію для роздумів і цифри для статистичного аналізу діяльності підприємства.
3
За результатами моніторингу зробіть аналіз, використовуючи методи математичної статистики і економіко-математичні. За результатами аналізу зробіть коригування поставлених цілей і завдань. Не виключено, що в результаті такого аналізу ви можете отримати незаперечні дані про неможливість досягнення цих цілей. Ви оперативно зможете відстежити нові чинники, які з'являються в ході реалізації довгострокових проектів і врахувати причини, що перешкоджають досягненню цих цілей.
4
Використовуйте методи візуалізації результатів моніторингу. Це дозволить наочно уявити всю динаміку зміни параметрів у часі. Для підвищення достовірності і показності статистичних вибірок використовуйте дані за досить великі тимчасові інтервали, щоб виключити фактор випадковості.
5
За результатами аналізу зробіть чіткі висновки та почніть процес підготовки управлінських рішень і пропозицій щодо ліквідації причин, що перешкоджають досягненню цілей. Зробіть коригування планів і прогнози по очікуваним показниками виробничої діяльності.
Найскладніший етап в роботі з власним CS-сервером - це його створення та налаштування. Однак на цьому ваша робота не закінчується, потрібно ще його розрекламувати. Звичайно, якщо у вас є багато знайомих, яким можна повідомити IP сервера по «асьці», Скайпу або електронною поштою, це здорово. Але щоб запросити сторонніх гравців, додайте ваш сервер на відповідних ресурсах в інтернеті в моніторинг.
Інструкція
1
Сайтів таких в інтернеті чимало, наприклад, cs-monitor (посилання на нього в розділі «Додаткові джерела» в кінці статті). Зайдіть на нього і виберіть пункт під назвою «Додати сервер». На жаль, ви не зможете скористатися моніторингом сервера, якщо він не має свого сайту в глобальній мережі. Так що враховуйте це, коли будете додавати сервер в моніторинг.
2
Прочитайте інструкцію. Її перша умова - це розміщення посилання на сайті сервера, провідною до сайту-моніторингу. Крім того, потрібна реєстрація на цьому сайті, щоб у вас була можливість редагувати інформацію про ваш сервер. Таким чином, щоб система функціонувала повноцінно, вам потрібна установка прямої або непрямої посилання на ресурс постачальника послуг.
3
Заповніть обов'язкові і за бажанням додаткові поля відповідними даними. Обов'язкові поля позначені червоною зірочкою - це універсальне позначення, застосовується на багатьох сайтах при реєстрації.
4
Вкажіть контактні дані того, хто буде адміністратором сервера - це обов'язково. Якщо виникне необхідність, з ним зв'яжуться. Також вказується в обов'язковому порядку адресу електронної пошти, за допомогою якого ви зможете активувати ваш аккаунт, пройшовши за відповідним посиланням на офіційний ресурс, що знаходиться в листі.
5
Заповніть поле з описом вашого сервера, потім введіть код з картинки - капчу. Потім клікніть по кнопці «Додати», щоб процедура реєстрації завершилась. Якщо всі поля, обов'язкові для заповнення будуть коректно заповнені, вся інформація буде відправлена на сервер моніторингу. Там її перевірить модератор, після чого на сайті моніторингу відобразиться повідомлення про створений вами сервері CS.
6
Майте на увазі, що якщо на вашому сервері не буде активна протягом семи діб, інформація про нього буде автоматично видалена з моніторингу. Це спеціально зроблено, щоб гравці сайтом моніторингу не направлялись на неактивні і тим більше неіснуючі вже сервери. Також стежте уважно за балансом аккаунта. Якщо ви допустите заборгованість і не будете її погашати протягом певного часу, ваш сервер виключать з моніторингу.