Як намалювати сороку.

Народну потешку про сороку , яка кашку варила і діток годувала, пам'ятають багато. Сорока - героїня багатьох народних казок. Вважається, що саме цей птах пов'язує два світи, світ живих і світ мертвих. Саме вона приносить найнесподіваніші вести, адже недарма ж існує вираз «сорока на хвості принесла». Про людину, яка говорить багато і швидко, кажуть, що він тріщить, як сорока. Цю птицю нерідко можна побачити навіть у місті, так що поспостерігати за нею перед тим, як малювати, труднощів не складе.
Вам знадобиться
  • - Аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці чи акварельні фарби;
  • - картинка із зображенням сороки.
Інструкція
1
У кожного птаха є своя характерна поза. Сороку зазвичай зображують сидить на гілці. Тіло її при цьому розташоване горизонтально, а хвіст стирчить вгору під тупим кутом до спини. Почніть малювати сороку з тулуба. Воно являє собою неправильний витягнутий овал. Нижня частина тулуба більш опукла, ніж верхня. Лапи у сороки невеликі, але міцні.
2
Голова у сороки кругла і як би втягнута в плечі. Намалюйте коло так, щоб частина його наклалася на тулуб. Ту частину кола, яка виявилася на тулубі, приберіть, тоді буде здаватися, що "плече" трохи виступає вперед. Приблизно в центрі кола намалюйте очей, у сороки він не такий вже і маленький. Дзьоб у цієї пташки досить довгий і гострий, він трохи опущений вниз.
3
Дуже характерна риса сороки - її чудовий довгий хвіст. Найбільше схожий він на довгий меч із загостреним кінцем. Хвіст стирчить майже прямо, і він як би розділений уздовж на дві нерівні частини, нижня половинка здається набагато більш вузької, якщо сорока сидить у профіль.
4
Намалюйте крильце. Воно дуже схоже на раковину устриці або жемчужніци: такий же витягнутий овал з гострим кінцем, і пір'я розташовуються такими ж хвилястими лініями. Оскільки сорока сидить боком, то видно всього одне крильце.
Зверніть увагу
Сороку можна розфарбувати, а можна залишити і так. Силует цього птаха настільки характерний, що її не сплутаєш з жодною іншою. Але якщо ви вирішили сороку розфарбувати, зверніть увагу на правильне розташування чорних і білих плям.
Корисна порада
Дуже добре виглядає сорока, намальована на білому аркуші чорною тушшю. Для цього вам знадобиться ще ручка з пером. Можна намалювати сороку і чорної гелевою ручкою. Можна використовувати і поєднання різних художніх технік. Наприклад, фон залити акварельною фарбою, а сороку намалювати тушшю.