Як встановити сигналізацію на ваз. самостійна установка сигналізації на ваз 2106.

Все нюанси установки сигналізації на Ваз - покрокова послідовність підключення, кольору проводів, блокування, значення кнопки Valet. Підключення електроприводів, кінцевиків, сирени.
Вам знадобиться
  • Викрутки
  • Пассатижи
  • Бокорізи
  • Набір гайкових ключів
  • Дриль і набір сверел
  • Прозвонка або тестер
  • Провід
  • Изолента
Інструкція
1
Першим кроком самостійної установки буде устновка світлодіода, який йде в комплекті сигналізації. Світлодіод встановлюється на торпеду на чільне місце ближче до стеклу.Найдіте для блоку сигналізації зручне приховане місце під торпедою: справа, зліва або посередині залежить від моделі автомобіля.
2
прозвонке або тестером знайдіть дроти, що йдуть до поворотникам, запаленню, + 12V, кінцевик дверей (кнопкам відкривання і закривання дверей), центральному замку. Якщо центральний замок в даній моделі не передбачений, то необхідно зняти обшивку дверей і встановити електропривод і підключити його до блоку сигналізації по інструкції. Електропривода можна устанавить на всі чотири двері.Провода концевиков і поворотников знаходяться в джгуті в порозі, провідному до багажника. Якщо в машині відсутні концевики капота і багажника, встановіть їх додатково - прісверліте поруч із замком по внутрішній стороні. Самі додаткові концевики, як правило, йдуть в комплекті з сигналізацією.
3
Сирена встановлюється під капотом в сухому місці в дальньому кутку. Вона прісверлівается, чорний провід замикають на масу, а червоний йде до блоку сигналізації. Місця з'єднань проводів замотуються чорної ізолентою. Якщо ви хочете, що б з'єднання взагалі були не помітні, то дроти можна запаювати. Зробіть блокування двигуна, щоб забезпечити вашому автомобілю додатковий захист від викрадення. Основні допустимі блокування - це блокування запалювання, стартера, бензонасоса. Блокування можна зробити в капоті або під торпедою. Масовий (мінусовій) провід підключають на корпус авто, а плюсової (червоний або рожевий) в джгуті під торпедою.
4
В комплекті сигналізації є кнопка Valet, за допомогою якої програмується і відключається сигналізація. Її бажано встановити в потаємному, але доступному особисто для вас місці. Вона використовується, якщо сигналізація зламалася, ви хочете внести зміни в налаштування сигналізації або взагалі відключити її, залишивши тільки роботу центрального замка. Все настройки кнопкою Valet робляться по інструкції обраної вами моделі сигналізації.
Зверніть увагу
Штатні кольору проводів: Поворотники - синій, синій з чорною полосойКонцевікі дверей - білий з чорною полосойБензонасос -серийЗажіганіе - синій з червоною полосойВ залежності від моделі Ваз кольору проводів можуть змінюватися.
Корисна порада
Автосигналізації бувають: звичайні, з жк-дисплеєм (зі зворотним зв'язком), C GSM-модулем, з дистанційним запуском двигуна, спутніковие.Настройкі сигналізації відрізняються по даній класифікації і по виробникові.