Як малювати аквагримом.

Аквагрим став неодмінним атрибутом будь-яких дитячих свят і уявлень. Це й не дивно - кілька помахів пензлика, і будь-яка дівчинка може перетворитися на прекрасного метелика, а хлопчик, наприклад, - в спайдермена. До того ж аквагрим абсолютно безпечний і легко змивається водою. Зазвичай завдає такої грим спеціально запрошений аквагрімер, проте нічого складного в цьому немає.
Вам знадобиться
  • - Спеціальні фарби на водній основі;
  • - спонжики;
  • - пензлики з натурального волосся;
  • - тонка загострена кисть.
Інструкція
1
При покупці аквагриму зверніть увагу, що він буває двох видів: сухий, спресований порошок, що нагадує акварельні фарби, і рідкий.
2
Перед першим нанесенням аквагриму перевірте фарби на алергічну реакцію на невеликій ділянці шкіри.
3
Перед тим як почати малювати, приберіть волосся моделі з особи так, щоб був відкритий лоб. Незважаючи на те, що аквагрим легко відпирається від будь-якої тканини, краще святкове вбрання змінити на будь-який інший, який не шкода забруднити, або надіти фартух.
4
Нанесіть на обличчя тон. Для цього намочіть губку. Ретельно її відіжміть, переконайтеся, що в ній не залишилося води. Потріть губкою фарбу і легкими круговими рухами нанесіть її на обличчя. Слідкуйте за тим, щоб фарба лягла рівно і була рівномірно розподілена по всьому ліцу.Наносіте аквагрим до самої лінії росту волосся, а лінія по нижньому краю особи повинна бути рівною і чіткою. Не забудьте про повіки. Під час нанесення тону на нижню повіку попросіть модель дивитися вгору, потім фарбуйте верхню повіку. Рельєфні частини обличчя зазвичай викликають найбільше складне. В них немає нічого складного. Складки губ, носа і куточки очей необхідно просто більш ретельно профарбовувати.
5
Після того, як перший шар висох, переходите до другого етапу. Візьміть кисть і намочіть, наберіть на неї фарбу круговими мазками. Тримайте кисть під прямим кутом до шкіри моделі. Прорисуйте лінії, контури і елементи майбутнього гриму.
6
Тонкою кистю легше робити тонкі лінії або точки. Наприклад, якщо ви малюєте тигра, то смужки краще намалювати тонким пензлем, а для промальовування інших деталей можна використовувати кисть товстіший. Якщо ж кисть всього одна - чим менше ви будете на неї натискати, тим тонше смужка буде виходити.
Зверніть увагу
Якщо ви працюєте з дітьми, важливо все зробити максимально швидко і чітко, щоб дитина не втомився від нерухомості. У вас не буде права на помилку, тому спочатку краще потренуватися на дорослому людині. Можна спробувати на аркуші паперу, проте пам'ятайте, що людське обличчя не настільки рівне і гладке.
Корисна порада
При роботі з аквагримом слід керуватися правилами малювання акварельними фарбами. Фарба не повинна стікати з кисті. А верстви повинні висихати, щоб при нанесенні наступного шару фарби не змішувалися.