Як знайти заняття до душі.

Кожна людина знає про те, наскільки важливо займатися справою, яка по душі . Це дає психологічне та фізичне здоров'я, приносить задоволення і, найчастіше, більше доходу, адже такого заняття люди віддають всю свою енергію і душу. Але проблема в тому, що знайти свою улюблену справу досить складно.
Інструкція
1
При пошуку улюбленого заняття згадайте те, чим ви захоплювалися, коли вам було близько 10 років. Адже саме цей період життя визначає вибір справи на всі наступні роки. Дітей практично неможливо змусити робити те, що їм не подобатися, тому дитячі захоплення - найбільш правильні і улюблені.
2
Спробуйте поміркувати про цікавлять вас заняттях у різних місцях, адже рух, як правило, змінює напрям думки, а зміна місця розташування дозволяє оцінювати заняття з нових точок зору.
3
Спробуйте поміркувати про ваші можливості з точки зору іншої людини. Уявіть, що той, ким ви захоплювалися, пропонує вам варіанти (можливо, у вас не вийде зробити це з першого разу, але через час ви придумаєте безліч нових занять).
4
Знайдіть тієї людини, яка займається тією справою, яка вам по душі . Запитайте у нього поради. Якщо у нього це справа виходить добре, то воно і у вас обов'язково вийде.
5
Опишіть, що для вас значить успішна людина. Постарайтеся дати інше, нестандартне визначення.
6
Запитайте себе, що зробить на вашому місці 8-річна дитина - діти схильні не заганяти себе в рамки, які встановлюють для себе дорослі люди.
7
Повісьте на чільне місце плакат з нагадуванням про вашу проблему. Через кілька днів ваш мозок просто втомиться від того пошуку нових варіантів.
8
Складіть перелік того, чим ви ризикуєте, якщо не будете займатися улюбленою справою. Можливо ваш перелік підштовхне до втілення плану в дію.
9
За 30 хвилин напишіть будь-які ідеї, які виникнуть у вашій голові з приводу улюбленого заняття. Коли людина розбиває великі завдання на невеликі проміжки часу, його мотивація і розумові здібності зростають.
10
Запитайте себе про те, який крок необхідно зробити, щоб почати займатися новою справою. Потім робіть фізичні вправи протягом 30 хвилин. Коли закінчите, напишіть перший придуманий відповідь. Фізичні вправи виробляють ендорфіни, які є кращими стимуляторами активності мозку.
11
Відкрийте словник на будь-якій сторінці і прочитайте перше-ліпше слово. Потім прочитайте його визначення. Запитайте себе, чим може допомогти це слово? Часом відхиляється мислення допомагає знайти несподіване рішення.