Як підготувати файл до друку.

Ви зробили цифрові фотографії. І перед вами неминуче постає питання: що далі? Якщо ви збираєтеся переглядати їх тільки на комп'ютері, то можна залишити все як є, а якщо деякі з них потрібно роздрукувати, то бажано їх трохи поліпшити, хоча б "кадрувати" так, як належить. Це просто, але у фотолабораторії за це візьмуть додаткові гроші, та й не факт, що зроблять так, як вам потрібно. Як приклад буде розглянута підготовка фотографії розміром 10х15 см (найпоширеніший формат).
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Adobe Photoshop, файл (фотографія).
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте зображення, яке обробляється. Після цього на панелі інструментів виберіть інструмент «обрізка» і в що з'явилися полях меню введіть: ширина - 15 і висота - 10 см, роздільна здатність - 300 пікс/дюйм.
2
Помістіть покажчик миші в ліву верхню точку потрібного вам фрагмента, натисніть ліву кнопку і протягніть покажчик по діагоналі до тих пір, поки не досягнете правої нижньої точки фрагмента, планованого до друку . Тепер ви бачите фрагмент зображення, який вийде на фотографії.
3
Якщо межі вийшли не зовсім там, де б вам хотілося, помістіть покажчик всередині виділеного кадру, натисніть ліву кнопку і перемістіть кадр таким чином, щоб у нього увійшло все, що необхідно надрукувати. Можливо, що спочатку виділений кадр вийде занадто великим або менших розмірів, ніж це необхідно. Тоді змініть його розміри, взявшись мишею за який-небудь кут. Зверніть увагу, що зміна розмірів відбувається одночасно і по горизонталі і по вертикалі.
4
Натисніть правою кнопкою на кадрі і в меню виберіть «кадрувати». На екрані з'явиться фотографія, в тому форматі, в якому вона буде надрукована. Далі необхідно переконатися, що розміри збереженого зображення будуть такими, які вам необхідні. Для цього в меню «Зображення» виберіть «Розмір зображення» і переконайтеся, що ширина, висота і дозвіл зображення відповідають раніше заданим.
5
Збережіть фотографію. Щоб зробити це, в меню «Файл» виберіть «Зберегти як ...», вкажіть шлях до папки з файлом, формат зберігається зображення і натисніть "ОК". Формат файлу краще встановити JPEG. На цьому елементарна підготовка файлу фотографії до друку завершена. Якщо ж вам необхідно змінити інші параметри зображення, то без глибшого вивчення Adobe Photoshop вам не обійтися.