Як переформатувати фільм. canopus procoder 2 перервати кодування.

У багатьох користувачів, дуже часто виникає необхідність в перекодуванні (зміну формату) відеофайлів. Причини можуть бути зовсім різні: відеоролик знятий на мобільний телефон, а потрібно подивитися його на звичайному телевізорі з DVD плеєра або у фільму занадто великий обсяг і т.д. Утиліт і програм для перекодування відео існує дуже багато, від простих, до професійних. У цій статті це питання буде розглянуто на прикладі однієї з найпоширеніших і не дуже складних програм Canopus ProCoder.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Canopus ProCoder, фільм
Інструкція
1
Встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Canopus ProCoder. Після установки програми на вашому робочому столі буде 2 іконки: Canopus ProCoder і Canopus ProCoder Wizard. Скористайтеся другий, щоб не вникати в тонкощі налаштувань при підготовці фільму для програвання на DVD-плеєрі.
2
Запустіть Canopus ProCoder Wizard і у вікні натисніть "Next", після чого на запит "Load Sourse" завантажте в програму файл, який необхідно перекодувати і натисніть "Next".
3
У вікні поставте крапку в першому пункті меню (робота Майстра) та натисніть "Next". У наступному пункті "Select Target" виберіть у якості мети записи DVD, знову натисніть "Next" і в наступному вікні виберіть формат відео PAL. У новому меню виберіть тип файлу для DVD - VOB і як зазвичай натисніть "Next". У наступному вікні встановіть параметр одержуваного файлу: Bitrate - Constant bitrate. Натисніть "Next".
4
Проведіть вибір тривалості фільму : 60, 90 або 120 хвилин. Тут необхідно зауважити, що чим більшу тривалість ви хочете вмістити на диску, тим гірше буде якість фільму . У наступному вікні виберіть Optimize for Quality (оптимізація за якістю). Якщо хочете, можна вибрати оптимізацію по швидкості, в цьому випадку процес буде протікати швидше, але якість погіршиться. У вікні задайте ім'я для створюваного нового файлу та натисніть кнопку "Convert". У новому вікні буде віконце, де показується статус проходження процесу кодування файлу. Операцію завжди можна перервати натисненням на кнопку "Stop". Після завершення процесу натисніть кнопку "Finish".
5
Якщо ж вам потрібно створити фільм іншого формату, наприклад MP4, то при виконанні другого пункту необхідно вибрати CD-ROM Video, але в цьому випадку вам необхідно попередньо розібратися з різноманітними форматами відеофайлів.