Як розбити машину.

Немає нічого простіше, ніж позбутися небажаної машини. Розглянемо ідеальний варіант, коли ви бажаєте розбити власний автомобіль. Ви за кермом і ви його розіб'єте, якщо вам захочеться. Більш того, розбити машину можна і не бажаючи того.
Інструкція
1
Отже, вважаємо що нульовий крок зроблено, і у вас є машина, яку треба (а чи треба?) Розбити. Далі рухайтеся від противного. Добре вивчіть ПДР і робіть навпаки. У багатьох випадках це наблизить вас до бажаного результату. Читаємо «При заборонному сигналі світлофора (крім реверсивного) або регулювальника водії повинні зупинитися»: навіщо зупинятися? Краще повільно їдьте вперед, будьте акуратні - об'їжджайте пішоходів. Використовувати цей прийом добре при перетині вашої дороги з багатосмуговій трасою - є шанс, що за ближніми до вас автомобілями задні ряди вас не пріметят.Статья вісім чинного ПДР «Перед початком руху, перестроюванням, поворотом (розворотом) і зупинкою водій зобов'язаний подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку »- у великому місті це не прийнято, заважає розбити машину. Хороший спосіб розбити машину їхати вночі, вимкнувши фари і габарити, можна "по зустрічній», але, на жаль, це небезпечно для життя.
2
Щоб грамотно потрапити в аварію, і, відповідно, розбити машину, ігноруйте правила розташування транспортних засобів на проїзній частині, перешкоди справа, їдьте по другорядних дорогах, як по головним і ніколи, ніколи не поступайтеся дорогу, особливо трамваям.
3
А якщо раптом невдача? Дороги порожні, на багато миль навколо нікого, або все навколо сумно обережні, або вас позбавили прав. Поставте машину в відлига на тротуарі біля будинку, прикрашеного льодовим сталактитом. Якщо пощастить, бурулька впаде на дах вашої машини, і ніхто не постраждає.
4
В крайньому випадку, використовуйте біту або цегла. Невелике мускульное зусилля принесе вам вірний результат, водночас скинете агресію і позбавитеся від стресу. Або, остання пропозиція: скиньте автомобіль з обриву. Це навіть красиво. Як у кіно.