Як привчити кішку до рук.

Кожна кішка індивідуальна і має свій характер. Будь то бездомний кошеня або пухнастий і породистий домосід. Кішки можуть проявляти свою ласку абсолютно по - різному. Як же привчити свого домашнього вихованця до рукам ?
Інструкція
1
Отже, для початку потрібно засвоїти одне правило, кішки дуже чутливі істоти. Починати привчати кішку до рукам слід поступово і не нав'язливо. Якщо перший раз ваш вихованець зістрибнув з рук - нічого страшного. Не варто насильно утримувати кішку на руках і чекати, поки вона вас обдряпала.
2
Привчати кішку до рукам потрібно поетапно. Для початку, почніть її просто гладити або чесати за вухом. Потім постарайтеся приманити її чим-небудь (наприклад, шматочком ковбаси) ближче до ваших долонь. Як тільки вихованець підійшов, не варто відразу нервово вистачати на руки і утримувати біля себе. Потрібно зробити так, щоб кішка відволіклася або забулася на час, поки вона близько ваших долонь.
3
Слід зазначити, що маленького кошеняти легше привчити до рукам , ніж дорослу кішку. Для дорослої кішки доведеться набратися трохи терпіння.
4
Якщо ваш вихованець проявляє до вас знаки уваги, то це вже добре. Наприклад, кішка може лягти з вами в одну ліжко або сидіти з вами на одному дивані. Ласку і любов з боку вихованця слід заохочувати.
5
Також потрібно розуміти, що не кожна кішка любить дотику. Тоді слід вдатися до більш серйозних заходів. Наприклад, ви можете придбати в будь-якому зоомагазині спеціальний котячий спрей з високим вмістом феромонів. Набризгав цим спреєм долоні, ви заметете, як кішка сама потягнеться до вас. Але не слід дуже часто вдаватися до цього способу, так як у кішки може виникнути звикання і виробитися рефлекс на ці ліки. Згодом, вам буде складно відучити кішку від цих ліків. Також можна скористатися спеціальною котячою м'ятою.
6
Кішки дуже образливі істоти. Якщо ви коли-небудь образили свого вихованця, то навряд чи він буде просто так заплигувати на руки. Потрібно ставитися більш дбайливо і чутливо до кішці. Якщо ви будете дарувати коту любов, радість і ласку, то з часом кішка відповість вам тим же. Тому не варто впадати у відчай, якщо в перший місяць вихованець так і не звикне до рукам .
Корисна порада
Не слід занадто наполегливо ходити за кішкою і садити її на руки, бо згодом вона буде вас лякатися.
Примітно, що саме кішка була самим останнім диким тваринам, яке людина зробила своїм другом. Щоб вона звикла до рукам , потрібно запастися терпінням і не акцентувати на цьому занадто багато своєї уваги.
Інструкція
1
Кішки - істоти дуже проникливі і чутливі. Привчати її до рукам слід повільно, не нав'язуючи свого суспільства. Якщо кішка зістрибує з рук, не тримайте її. Дайте їй час зрозуміти, що вам можна довіряти.
2
Привчайте тварину до рукам в кілька етапів. Спочатку почухайте кішку за вухом, злегка погладжуйте легкими рухами. Потім можете приманити її їжею, яку вона любить. Як тільки кішка наблизиться, чи не хапайте її відразу на руки. Не робіть різких рухів, залиште долоні поруч, поки вона їсть.
3
Наберіться терпіння. Чим кішка молодша, тим більша ймовірність того, що вона буде більш ласкавою. Найшвидше звикають до людини тварини у віці до 8 місяців. Вони повинні бачити і відчувати в вас можливого одного. Однак вам потрібно терпіння і чимало знань про звички цих цікавих тварин, щоб ви стали друзями.
4
Заохочуйте вашу кішку за увагу, приділену вам. Якщо ви помітили, що вона стала частіше сідати або лягати поруч, то зробіть що-небудь приємне для неї. Пограйте, прив'язавши на мотузку бант, або почастуєте чим-небудь смачним.
5
Не ображайте ее.Кошкі мають здатність запам'ятовувати образу, нанесену господарем. Якщо ви незаслужено образили свою підопічну, робіть все, щоб заслужити її прощення. Інакше вона буде старанно уникати ваших рук і перестане заплигувати до вас на коліна, воліючи самота.
6
Не впадайте у відчай, якщо ваша підопічна насилу звикає до рукам . Представники деяких порід взагалі не люблять дотиків людських рук. Дайте такий кішці час. Чим дбайливіше і доверительнее ваше ставлення, тим швидше вона зрозуміє, що вам приємно, коли вона знаходиться до вас ближче. Наприклад, кішки сибірської породи дуже примхливий. Але вони настільки розумні і розуміють свого господаря, що через кілька років спільного проживання, ви забудете про те, що намагалися привчити її до рукам .
Зверніть увагу
Можна використовувати м'яту або спреї з феромонами для залучення тварини, але не варто цим зловживати.
Корисна порада
Багато кішки люблять, коли їх чешуть спеціальною щіткою.