Як представити вчителя на конкурсі.

Учитель є найбільш значущим людиною на певному етапі життя кожного з нас. Підбиття підсумків, визнання заслуг, подяку і визнання учнями є найбажанішим подією в житті кожного вчителя . Представляючи вчителя на конкурсі, в першу, підкресліть його роль у вашому житті, внесок у наукову роботу, значимість в діяльності школи та культурної діяльності навчального закладу. Не варто забувати і про оцінку вчителя як людину: відзначте його особисті якості, подякуйте за працю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер (ноутбук, нетбук), проектор, медаль або грамота.
Інструкція
1
Визначте тематику заходу (жанр). Це ключовий фактор, від якого залежить вас сценарій вистави. Якщо конкурс науковий (олімпіада, робота МАН тощо), необхідно обов'язково озвучити всі регалії керівника роботи, в тому числі значущі наукові досягнення, престижні премії, нагороди. Якщо мова йде про гумористичному конкурсі, слід проявити кмітливість і творчі здібності.
2
Створіть слайд-шоу. Жанр може бути різноманітним. Все засвистить від тематики заходу і вашої фантазії (винахідливості). Ви можете зупинити свій вибір на короткій біографії вчителя , порівнянні його персони і його досягнень з великими досягненнями його колег-класиків (засновників справи, якою займається викладач) і пр. Поряд з іншим, важливо підкреслити значимість його як керівника (вихователя) у вашій роботі (або роботі з вами).
3
Організуйте театральну постановку. Жанр постановки так же повинен бути організований з урахуванням формату заходу. Розіграйте сценку, засновану на реальних або на вигаданих подіях. Головним героєм повинен бути ваш учитель. Для того щоб полегшити задачу, скористайтеся вже готовими сценаріями, які можна знайти в мережі інтернет.
4
Складіть вікторину. В уявлення вчителя може приймати участь публіка, тобто сам глядач може вгадувати персону, яку ви маєте намір представити. Для цього вам необхідно переформулювати факти з життя та роботи вашого викладача, а також його особисті особливості (обов'язково в ключі трудової діяльності) у вигляді питань і запропонувати глядачеві відповісти на ці питання.
Зверніть увагу
Якщо ви готуєте гумористичне або комічне уявлення викладача, необхідно, в першу чергу, визначити кордон дозволеності. Шановний вчитель, його колеги і глядач не повинні засумніватися в його компетентності педагога. Не переходьте на особистості. Вам необхідно лише трохи перебільшити особливості вчителя, щоб повеселити і його, і публіку.
Корисна порада
Для того щоб найбільш ефектно представити вашого викладача, ви можете вручити йому медаль або грамоту «За заслуги». Таким чином, до всіх наявних робочим досягненням, ви пріплюсуете і перемогу в оголошують конкурс.