Як відправити лист до Німеччини.

В умовах розвитку технологічного прогресу в сучасному соціумі, представляється різноманіття варіантів здійснення однієї і тієї ж операції. Так, вибрати варіант відправлення листа до Німеччину на сьогодні можна, орієнтуючись на швидкість, зручність чи необхідності сторін. Для офіційних документів як і раніше використовують відправку листа поштою; для особистого листування найчастіше користуються електронною постій, а для передачі комерційних даний зручний у застосуванні факс.
Вам знадобиться
  • Конверт, марки, факс, комп'ютер з доступом в інтеренет.
Інструкція
1
Відправте лист по електронній пошті. Для цього вам необхідно знати лише адресу електронної пошти вашого адресата, який ви впишіть у поле «Кому». Все інше залежить від «ваги» вашого листа. Якщо ви заздалегідь написали лист в окремому документі Word, просто прикріпіть потрібний файл. Для цього в нижній частині діалогового вікна натисніть на кнопку «Прикріпити». Таким же чином ви можете вислати адресату і фотографії, зображення, креслення і пр. Звичайно, перед цим слід їх завантажити - відсканувати або сфотографувати, якщо вони у вас є в паперовому форматі.
2
Відправте лист по факсу. Цей варіант найбільш зручний, якщо вам необхідно відправити лист приватної організації (комерційної стриктуре). Однак цей спосіб відправлення листа припускає оплати переговорів з адресатом в Німеччині.
3
Відправте лист поштою. Якщо терміни доставки листи не мають для вас особливого значення, цей спосіб з багаторічною історією вам підійде. Вам необхідно лише знати повний точна адреса німецького адресата.
Зверніть увагу
Відправляючи лист поштою, зверніть увагу на кількість і номінал марок, які ви клеїте на конверт. Для більше впевненості перепитайте на пошті необхідну кількість марок, необхідних для доставки листи до Німеччини, а також правильність заповнення полів конверта. Оптимально відразу придбати конверт з марками для відправки в цю країну або ж відправте замовне - ви просто оплатіть вартість марок, далі працівники пошти все зроблять самостійно.
Корисна порада
Для того щоб ваш лист швидше знайшло адресата, ви можете скористатися послугами відправлення листа на замовлення або кур'єрської служби. Для цього зверніться до поштового відділення вашого міста чи в спеціальний сервіс, який займається кур'єрською доставкою.
Багато наших співвітчизників підтримують постійні ділові, дружні та родинні стосунки з жителями Німеччини. Для того щоб ці зв'язки були міцніші, обміну короткими смс-повідомленнями або електронними листами, а також листами факсом недостатньо. Іноді хочеться відправити або отримати справжнє лист.
Інструкція
1
Сформуйте для себе певний шаблон, по якому ви будете складати свої листи. Звичайно, для написання будь-яких листів певні стандарти вже давно існують, проте сліпе слідування їм буде не завжди доречним хоча б тому, що не існує стандартів для кожної конкретної людини.
2
Залежно від того, чи стосується лист до офіційної, ділової листуванні або до особистих повідомленнями, дотримуйтеся певних правил стилістики при складанні листа. Так якщо ви складаєте лист-запит до державної установи, воно, зрозуміло, не повинно починатися зі слів: «Lieber Herr ...», хоча в листі до ділового партнера таке звернення буде цілком доречним.
3
Якщо ви пишете по-німецьки, постарайтеся робити якомога менше помилок - орфографічних і граматичних. Якщо ви не знаєте точно, як пишеться те чи інше слово, зверніться до словників. Але якщо ви не володієте письмовим німецьким, попросіть скласти лист свого секретаря або оплатіть послуги перекладача.
4
Не намагайтеся блиснути своїми пізнаннями в мові і не пускайтеся в розлогі роздуми. Пам'ятайте, що написання (і подальше прочитання адресатом) листи довжиною більше однієї сторінки, не вітається без крайньої необхідності.
5
Почніть з так званої «шапки», в якій повинні бути вказані ім'я та вашу адресу. Далі вкажіть реквізити одержувача: адреса організації (ім'я її керівника) або ім'я приватної особи. Зверніть увагу: якщо ви пишете листа в організацію, то ім'я керівника буде писатися тільки після її назви. Вкажіть дату і місце відправлення.
6
Сформулюйте тему і винесіть її в якості заголовка листа. Далі йде звернення до адресата. Якщо звернення закінчилося коми (у сучасній листуванні використовувати знак оклику не рекомендується), текст листа повинен починатися з нового рядка з малої літери.
7
Після того як ви напишете все, що вважаєте за потрібне, обов'язково побажайте всього доброго адресату і розпишіться.
8
Конверт для відправки листа випливає надписувати латинськими буквами. Однак ваш зворотну адресу повинен бути зазначений також і російською мовою.