Як відремонтувати швейну машинку.

Для того щоб відрізняться від інших і, разом з тим, не відставати від моди, багато модниць звертаються до рукоділля - оволодіння мистецтвом крою та шиття. Поряд з цим, робота зі спеціалізованою технікою, з якою стикається майстер в процесі пошиття одягу, передбачає знання обладнання. Знання пристрою швейних машин дозволяє багатьом умільцям заощадити час, усуваючи дрібні неполадки самостійно.
Вам знадобиться
  • Інструкція з експлуатації швейної машини, телефон служби по ремонту швейних машин, машинне масло, пензлик.
Інструкція
1
Визначте причину поломки. Перш за все, з'ясуйте, в чому причина несправностей. Якщо ви недавно зайнялися (або плануєте зайнятися) шиттям, вам необхідно як мінімум чітко сформулювати, що саме в роботі швейної машинки вас не влаштовує (що не працює). Таким чином, ви звузите параметри пошуку, і вам буде легше знайти рішення проблеми.
2
Змастіть механізм швейної машинки маслом. Ця рада актуальний, якщо ваша швейна машинка або давно не була в експлуатації, або ви, навпаки, експлуатуєте обладнання тривалий час. Для змащення механізму швейної машинки необхідно використовувати машинне масло. Щоб змастити механізм, скористайтеся пензликом.
3
Зверніться по допомогу до інструкції з експлуатації швейної машинки. Як правило, в паспорті на подібну техніку вже прописані можливі причини несправностей і варіанти їх налагодження. Від вас тільки потрібно вибрати зі списку можливих несправностей ту, яка характерна для вашої ситуації, і виконати пропоновані варіанти лагодження.
4
Зверніться по допомогу до майстерні з ремонту техніки. Досвідчений майстер набагато швидше визначить причину поломки і зможе її усунути швидко і безболісно для вас і для вашої техніки.
Зверніть увагу
Якщо причина поломки вам невідома, і після спроб навмання усунути несправності у вас все ж нічого не запрацювало, скористайтеся головним правилом працівників медицини: «Не нашкодь»! Зверніться по допомогу до майстра. Всякого роду самодіяльність у питаннях, які знаходяться поза вашої компетенції, може бути чревата непоправними наслідками.
Корисна порада
Для того щоб швейна машина не виходила з ладу, необхідно правильно експлуатувати техніку і регулярно проводити профілактичні роботи, передбачені в інструкції з експлуатації обладнання. Правильний догляд за швейною машинкою продовжить життя обладнанню та позбавить вас необхідності витрачати час і кошти на дорогий ремонт.