Як покласти гроші на пластикову карту.

Поповнення банківської карти є не тільки приємною процедурою, а й передбачає високу частку відповідальності, т.к. банківські операції вимагають точності та акуратності. Кожен користувач карти вибирає найбільш зручний для себе спосіб її поповнення.
Вам знадобиться
  • Паспорт, номер карти, реквізити банку, розрахунковий рахунок одержувача
Інструкція
1
Перший варіант поповнення карти - це переклад з карти на карту . Даний спосіб можливий, якщо обидві карти еміссіровани одним банком. Для того щоб здійснити переказ, досить підійти до банкомата, після введення картки та пін-коду необхідно вибрати відповідну опцію для переказу коштів. Після підтвердження необхідно дочекатися чека про переказ коштів. Даний спосіб є найшвидшим, грошові кошти доходять в межах двох годин.
2
Другий варіант поповнення карти - через відділення банку. Для цього необхідно прийти в банківське відділення, передати касиру-операціоністу номер карти, паспорт і вказати суму переказу. Якщо переказ здійснюється у відділенні банку в іншому місті, то необхідно надати не номер карти, а розрахунковий рахунок одержувача, реквізити банку (номер відділення, рахунок тощо.), Також необхідно знати ІПН одержувача. Грошові кошти доходять в межах 2-х днів.
3
Третім способом поповнити банківську карту є переклад через систему інтернет-банкінгу. Якщо мається підключення до онлайн-системі роботи з картою (надають багато великих банків), то достатньо зайти в особистий кабінет на сайті, вибрати відповідну опцію, внести необхідні реквізити (номер карти, сума) і підтвердити передачу платежу. Даний спосіб теж є досить швидким, але відносно небезпечним. В даний час банки не можуть давати повну гарантію безпеки при роботі з картами в інтернеті.
4
Окремим способом поповнення є поповнення зарплатної карти. В даному випадку карта поповнюється автоматично, тобто перерахування заробітної плати виробляє організація через банк. У даній операції одержувач бере участь лише при надходженні коштів на рахунок карти.
Зверніть увагу
Уважно перевіряйте всі реквізити здійснюваних операцій, т.к. повернення процедур, зроблених з пластиковими картами, зробити дуже складно.
Корисна порада
Важливо відрізняти номер карти і розрахунковий рахунок карти. Номер зазначений на лицьовій стороні карти, а розрахунковий рахунок можна дізнатися у відділенні банку, де видавалася карта, а також в договорі на обслуговування.