Як поміняти гальмівні колодки. Як поміняти самому колодки.

Чи не змінив вчасно гальмівні колодки, ви ризикуєте в несподіваний момент залишитися "без гальм", а також значно пошкодити гальмівні диски, вартість яких в кілька разів вище колодок. Поміняти колодки можна самостійно.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну, чи не слизьку поверхню. Зніміть колесо, попередньо піднявши потрібну сторону автомобіля домкратом, піднявши стоянкове гальмо і поставивши автомобіль на першу передачу. Для автомобілів з автоматичною коробкою передачі важіль перемикання переведіть в положення «P».
2
За допомогою щітки очистіть поверхню гальмівного супорта і огляньте його. Деякі виробники встановлюють в систему кріплення супорта спеціальну пружину, яка не дає колодкам «бовтатися» в супорті. Якщо така пружина мається - відіжміть її. Потім відкрутите болт (або болти) кріплення супорта і відведіть супорт в сторону.
3
Тепер можна вийняти гальмівні колодки і відкривши капот автомобіля видалити трохи гальмівної рідини з бачка, щоб при стисканні гальмівних циліндрів, після установки нових колодок, рідина не видавило назовні. Зробити це можна за допомогою шприца, об'ємом 50-100мл. Після установки всіх гальмівних колодок рідину потрібно залити назад у бачок.
4
Тепер вставте нові гальмівні колодки, попередньо змастивши місце посадки графітової змазкою. Для того щоб вставити колодки, буде потрібно віджати поршень супорта великою плоскою викруткою, поки він не встане на місце. Вставляйте нові колодки, затискайте пружину і збирайте суппорт в зворотному порядку, не забуваючи закрутити болт (або болти) кріплення супорта.
5
Поставте на місце колесо, не забуваючи ретельно закрутити всі гайки (або шпильки). Після того, як вся процедура заміни решти гальмівних колодок залишиться позаду, залийте назад у бачок гальмівну рідину. Тепер вкрай важливо сісти в автомобіль, і натиснути кілька разів на гальмо, доти, поки педаль не стане жорсткою. Так ви усунете утворилося в процесі заміни колодок простір між колодками, гальмівним диском і поршнем супорта.
Зношені гальмівні колодки не в змозі забезпечити ефективного уповільнення автомобіля, що істотно знижує безпеку водіння і може стати причиною досить серйозних наслідків. Особливо під час пересування по міських вулицях в умовах складної дорожньої обстановки.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - ключ для болтів коліс,
  • - два болта М8Х1,0Х40,
  • - пасатижі,
  • - комплект задніх колодок.
Інструкція
1
І якщо заміна колодок передніх дискових гальм на автомобілях вітчизняного виробництва не становить особливих труднощів у будь-якої категорії автовласників, то поміняти задні колодки на наших машинах набагато складніше. Дана процедура вимагає певної професійної підготовки, і наявність досвіду виконання подібних робіт, а також забирає у провадить ремонт більше часу, порівняно з роботами, пов'язаними із заміною передніх колодок.
2
Встановивши автомобіль на рівному майданчику, включивши першу передачу і підставивши під передні колеса противідкатні упори - задня частина автомобіля вивішується за допомогою домкрата, з подальшим розміщенням зазначеної частини кузова на надійної опори.
3
Знявши колеса, викрутити по два направляючих штифта на кожному гальмовому барабані.
4
Після чого в два різьбових отвори по черзі закручуються болти М8, які полегшать демонтаж гальмівного барабана, послуживши на даному етапі як знімача.
5
Демонтувавши гальмівний барабан, за допомогою пассатижей знімаються верхня і нижня пружини, стягуючі колодки .
6
Від'єднавши від задньої колодки тросик приводу механізму стоянкового гальма, знімається Розтискні планка і обидві гальмові колодки .
7
З задньої колодки демонтується разжимной важіль механізму привода стоянкового гальма, а потім він монтується на новій колодці.
8
Все подальші дії виконуються у зворотній послідовності.
Зверніть увагу
Не забудьте перевірити рівень гальмівної рідини в бачку головного циліндра.
Корисна порада
Після початку руху, на ходу, кілька разів натисніть на педаль гальма, не вимикаючи зчеплення. Подібна процедура допоможе притертися новим колодкам до робочої поверхні гальмівного барабана, що в подальшому забезпечить ефективне гальмування.