Як намотати спідометр УАЗ. Як намотати електронний спідометр.

Перераховувати всі причини, які змушують водіїв збільшувати показання спідометра за частиною пройденого кілометражу, не вистачить часу. Але найбільш поширена з них спровокована багатогодинними пробками на міських дорогах і методикою списання товарно-матеріальних цінностей.
Вам знадобиться
  • - електродвигун обігрівача,
  • - підмотка спідометра.
Інструкція
1
Бурхливий розвиток сучасного автомобільного ринку перевезень виявило нездатність дорожньої інфраструктури «переварити» величезну кількість транспорту, що з'явився на наших магістралях. З метою полегшити водіям пересування в населених пунктах радіостанції в години «пік» передають в прямому ефірі, в режимі реального часу інформацію про затори на вулицях міст.
2
Система бухгалтерського обліку побудована таким чином, що при списанні паливно-мастильних матеріалів та інших експлуатаційних витрат вона припускає, що автомобіль під час виконання транспортного завдання рухається з постійною швидкістю не нижче 60 км/год.
3
Тому статті витрат на списання вищеназваних ресурсів під час пересування машини зі швидкістю 10-20 км/год на знижених передачах в бухобліку попросту немає. Перевитрата підзвітних коштів віднімається з оплати праці водієві. Це поставило автомобілістів перед фактом: або плати, або винайди спосіб обійти прогалину в законодавстві.
4
З метою збереження заробітної плати потрібно збалансувати кількість витраченого палива відповідно до пройденим за день кілометражем згідно подорожнього листа.
5
Після виконання нехитрих арифметичних розрахунків трос спідометра від'єднується від КПП і приєднується за допомогою гумової трубки до валу електродвигуна від нагрівника з обладнаними кінцями для підключення електроенергії. Потім моторчик включається і у машини, що перебуває на стоянці, намотується лічильник пройденого кілометражу.
6
Для більш «просунутих» водіїв в продажах з'явилися пристрої, звані «генератор намотування одометра». Дане обладнання вбудовується в бортову мережу, згідно інструкції виробника, і досить клацнути перемикачем, щоб кількість кілометрів по спідометрі збільшилася протягом двох годин на 500 одиниць.