Як лікувати лихоманку.

Висока температура і озноб, викликані рядом інфекційних захворювань і патологій нервової системи - це ознаки лихоманки. Про цей стан чув, напевно, кожна людина, але не всякий знає, як лікувати лихоманку .
Вам знадобиться
  • - парацетамол і аспірин;
  • - оцет і горілка;
  • - перічная м'ята і плоди бузини;
  • - шавлія і ромашка;
  • - мед, лимон і часник.
Інструкція
1
Перш за все, зверніться до традиційної медицини. На допомогу прийдуть відомі парацетамол і аспірин. Приймайте ці ліки у випадках, коли температура тіла піднімається вище 38 ° С. Строго дотримуйтеся інструкції по вживанню препаратів і врахуйте, що при прийомі аспірину є ймовірність кровотеч і крововиливів (при грипі). Запивайте ліки великою кількістю води і обмежте час лікування - не більше 3 днів. Якщо з яких-небудь причин ви не приймаєте хімічні ліки, то згадайте про існування народної медицини.
2
Температуру можна збити за допомогою оцту і горілки. Розведіть у воді ці дві складові і розітріть тіло отриманим складом. Природно, при лихоманці гаряче тіло дуже швидко вбирає вологу, тому повторюйте розтирання оцтово-горілчаним розчином якомога частіше.
3
Покладіть на голову компрес, що складається з оцту і води. Він допоможе легше переносити жар.
4
Кімнату, в якій перебуває хворий, потрібно позбавити від протягів, але вона не повинна бути задушливій і затхлій. Тому періодично включайте кондиціонер або вентилятор. Такі заходи, до речі, можуть допомогти усунути жар.
5
Наповніть ванну ледве теплою водою і змочуйте мочалкою всі частини тіла. Таке охолодження організму знизить жар. Після виходу з ванни відразу заверніться в ковдру і повторіть процедуру при необхідності.
6
При лихоманці тіло хворого віддає багато вологи. Природно, потрібно заповнити в організмі втрачену рідину. Тому лікувати лихоманку слід рясним трав'яним питвом. Насипте в посуд по 4 столові ложки перцевої м'яти і плодів бузини, залийте цю суміш крутим окропом і витримуйте 15 хвилин. Після того, як ви випили обов'язково гарячу рідину, лягайте в ліжко. Крім того, використовуйте в лікуванні такі трави, як шавлія і ромашка. В відвари додайте мед, лимон і часник.