Як підключити флешку до магнітоли. підключення usb до магнетоле.

Розробники пристроїв відтворення звуку, призначених для автомобілів, явно відстали від фахівців, зайнятих у сфері створення периферійного комп'ютерного обладнання. Поява флеш-накопичувачів поставило під загрозу існування бізнесу з виробництва CD та DVD дисків.
Вам знадобиться
  • - адаптер для підключення Usb Flash або SD Card.
Інструкція
1
Неповороткість виробників автомобільної аудіоапаратури підштовхнула підприємців до розробок пристроїв, здатних зістикувати підключення флеш-накопичувачів до бортових магнітол. В числі перших з'явилися трансмітери китайського виробництва, які за фіксованим радиочастотам FM-діапазону передавали записи з флешок на приймачі. Радіус дії зазначеного обладнання, що підключається в гніздо прикурювача, дорівнює приблизно десяти метрам. Але якість стереопередач музичних композицій залишало бажати кращого.
2
Справжні меломани зажадали від ринку створення таких пристроїв, які здатні на відтворення високоякісного звуку. Наступним кроком в даному напрямку стала розробка адаптерів, що підключаються до інтерфейсу магнітол через роз'єм CD-чейнджером.
3
Описуване пристрій призначений для відтворення музичних композицій, попередньо записаних на Usb Flash або SD Card, об'ємом до 16 Гбайт у високоякісному форматі МР3, які користуються на сьогоднішній день підвищеним попитом, з підтримкою бітрейта до 320 Кбіт/сек. Адаптер оснащений апаратною, ефективною системою придушення шумів.
4
Підключення проводиться до гнізда, призначеному для CD-чейнджером, і після ініціалізації флеш-накопичувач розпізнається автомагнитолой як програвач компакт-дисків, виводячи на дисплей інформацію про трек і зберігаючи інтерфейс управління відтворення записів. На флеш-носії можна створювати до 98 каталогів і в кожній папці допустимо розміщення до 99 записів. Коренева директорія починає програватися першої, всі інші - в алфавітному порядку. В будь-який момент можна перемикатися на відтворення пісень з іншого каталогу.
5
Після придбання процедура підключення нового пристрою до бортової автомагнітоли віднімає у власника не більше п'яти хвилин. Рівно стільки часу, скільки буде потрібно затратити на витяг аудіоапаратури з гнізда. Потім адаптер виводиться в будь-який зручний місце в салоні.