Як відкрити файл образу диска.

На сьогоднішній день існує безліч програм, що дозволяють користувачеві відкрити файл образу диска . Деякий програмне забезпечення поширюється на умовах платної ліцензії, деякі додатки в свою чергу є безкоштовними.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, програма Daemon Tools.
Інструкція
1
Ми вирішили не загострювати свою увагу на огляді платних програм, що дозволяють зчитувати файл и образу диска . Замість цього ми розглянемо таку програму, як Daemon Tools. Вона також є платною, однак існують і безкоштовні версії. Безкоштовні програми обмежуються тільки функціоналом, який вам власне і не знадобиться. Щоб скачати цей додаток, ви можете скористатися пошуковими системами. Завантажуючи програми з інтернету, не забувайте їх перевіряти на наявність вірусів.
2
Після того, як ви скачали Daemon Tools і антивірус не виявив ніяких загроз, ви можете перейти до установки програми. Для цього просто запустіть завантажений файл . Під час установки залишайте всі параметри за замовчуванням. Єдине, що ви можете змінити - визначити домашню сторінку при відкритті браузера, а також призначення пошукової системи. Відзначимо, що в ході установки ви повинні виставити прапорець навпроти параметра «Безкоштовна версія». В іншому випадку ви встановите платну програму, яка опрацює без оплати один місяць. Як тільки ви встановите додаток Daemon Tools на свій комп'ютер, вам необхідно виконати перезапуск системи.
3
Після перезавантаження система автоматично налаштує запуск служб. Як тільки комп'ютер буде готовий до роботи, ви можете перейти до відкриття файл а образу диска . Для цього клікніть правою клавішею миші по значку додатка в системному треї (права частина панелі завдань). Виберіть пункт «Віртуальні приводи». Наведіть курсор на створений привід, після чого, виберіть команду «Монтувати образ». За допомогою вікна, що з'явилося знайдіть потрібний образ і змонтуйте його. Відкрити файл ви можете через «Мій комп'ютер». Також, можливо, файл буде запущений автоматично після його монтування.
Компакт-диск - зручний носій інформації, але не самий міцний і довговічний. Тому стало популярно створювати віртуальні образи дисків, і зберігати їх у себе на комп'ютері. Завдяки цьому навіть якщо диска немає у вас на руках, ви завжди зможете використовувати його копію. Тому в мережі сьогодні легко зустріти такий віртуальний образ диска. Тільки не всі знають як їх відкривати.
Вам знадобиться
  • 1. Програма Daemon Tools.
  • 2. Віртуальний образ диска.
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити образ диска, існує чимало різних програм. Найпопулярнішою серед них є умовно-безкоштовна програма Daemon Tools. Вона має простий інтерфейс, і якщо ви не хочете професійну версію - за неї не потрібно платити. Тому першим ділом скачайте і встановіть її.
2
Якщо віртуальний привід не створюють автоматично після установки, або ви хочете додати ще один - клікніть правою кнопкою по значку програми в правому нижньому куті робочого столу. В меню оберіть "Віртуальні приводи", а потім пункт "Додати віртуальний SCSI привід". Почекайте трохи, через хвилину привід буде автоматично створений програмою.
3
Потім виберіть необхідний віртуальний привід і клікніть по кнопці "Монтувати образ". Після цього з'явиться вікно пошуку, де вам необхідно буде вказати шлях до віртуального образу диска. Знайшовши образ, виберіть його і натисніть кнопку "Відкрити". Образ буде змонтований у віртуальний привід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XsLaNEBDHYU
Зверніть увагу
Для того, щоб відкривати образи дисків підійде будь-яка програма, що підтримує віртуальні приводи і монтування образів.
Корисна порада
Щоб відкрити образ диска без спеціальної програми для монтування в віртуальні приводи, можна спробувати архіватор WinRar.