Як розморозити бачок.

З настанням холодів або після довгих відлиг багато автолюбителів стикаються з проблемою замерзлої рідини в бачку склоомивача. Проблема вдасться розв'язати.
Інструкція
1
Настав ранок, ви поспішаєте на роботу, а запустивши двигун автомобіля, раптом виявляєте, що рідина в бачку склоомивача замерзла. Відправлятися в шлях по міських джунглях, де дороги обробляють рідкими реагентами без можливості почистити вітрове скло, просто небезпечно. Спробуємо вирішити проблему!
2
Простий спосіб розморозити бачок - рясно полити його, а також пластикові трубки, що йдуть від бачка до форсунок склоомивача, гарячою водою. Це можливо лише в тому випадку, якщо машина стоїть у вас у дворі, і ви можете повернутися додому за гарячим чайником. Або на автостоянці, де ви залишаєте автомобіль на ніч, чергує добрий охоронець, готовий допомогти вашій біді. Але навіть якщо вам пощастило, і гаряча вода виявилася під рукою, не в кожному автомобілі є доступ до бачка склоомивача - часто нещасливий заморожений бачок прихований, наприклад, всередині крила автомобіля.
Зверніть увагу
Для того щоб повторно не опинитися в подібній пастці, слід дотримуватися простих правил:
  • З настанням перших заморозків спустошити бачок з літньою рідиною, і наповнити його зимової, незамерзаючої рідиною.
  • Завжди взимку використовувати рідину, що не з робочою температурою на кілька градусів перевищує середню зимову температуру у вашому регіоні.
Корисна порада
Залишається найвірніший шлях - прогріти двигун автомобіля до робочої температури. Щоб це сталося якомога швидше, переконайтеся, що капот щільно закритий. Після того, як температура двигуна досягне позначки в 80-90 градусів, простір моторного відсіку, включаючи трубки подачі рідини від бачка до форсунок склоомивача, прогріється настільки, що система буде повністю працездатна. Тепер можна спокійно вирушати в дорогу, не забувши при цьому повністю витратити всю рідину з бачка, і долити в нього нову, не замерзає навіть при найсильніших морозах.