Як шити фатин.

З фатину робиться не тільки фата, але ще маскарадні костюми, накидки, сукні, і - спідниці! Короткі і довгі, світлі і темні, дітям і дорослим, загалом - на будь-який смак. Зшити таку спідницю досить легко, особливих навичок в справі крою та шиття не потрібно, вам потрібні будуть тільки сам фатин і швейна машина.
Інструкція
1
Зніміть всі необхідні мірки, розрахуйте кількість тканини, який буде потрібно вам для пошиття спідниці. Фатин для верхньої спідниці не повинен бути надто жорстким, але з дуже м'якого («сіточка») буде досить складно зробити викрійку. Обов'язково зробіть розкрій тканини для майбутньої спідниці. Незважаючи на простоту виконання спідниць з фатину , моделі цієї тканини теж потребують попередньої викрійці (дуже модні зараз фасони типу "сонце").
2
Візьміть шматок фатину і розріжте його на три смужки тканини довжиною приблизно 3 метри кожна. Ширину шматків робіть на свій розсуд, залежно від обраної моделі. Зробіть кокетку, довжина якої розраховується виходячи з об'єму талії, збільшеного на 7 см. Після цього пришивайте великі смужки тканини до кокетці, паралельно зшиваючи їх у збірки. Таким чином, ваша спідниця буде складатися з 4-5 шарів фатину , розташованих по колу виробу. Зшивайте деталі спідниці за допомогою швейної машинки тонким роликовим швом.
3
По верхньому краю кокетки пришити широку гумку. Для того, щоб надати кокетці більше декоративності, а також краще замаскувати гумку, використовуйте спеціальний пояс з зшитою атласної стрічки, в яку і Протягніть гумку. Кінці стрічки, зав'язані бантом на поясі, не залишать байдужою ні дівчинку, ні дорослу дівчину.
4
Для того щоб зібрати поділ спідниці в красиві волани, обробіть низ готової косою Бейко. Інший спосіб, який дозволяє домогтися ще більшої пишності й декоративності - пришити по краю спідниці тонку волосінь, однак не прямими стібками, а пропускаючи нитку волосіні в загини тканини.
5
Для того щоб зробити спідницю з фатину справжнім вечірнім вбранням, можна додатково прикрасити її клейкими блискітками, які розтушовують по фатину звичайної губкою. Крім блискіток можна використовувати інші декоративні елементи - намистини, декоративні стрічки, тканини іншої фактури і кольору.