Як відкрити бачок унітазу.

Рідкісний людина може вдома спокійно пройти повз поточного унітазу . Постійне дзюрчання і шум води не просто дратує, а часом навіть виводить з себе, особливо власників лічильників обліку споживання води. Однак не завжди є можливість викликати професійного сантехніка на боротьбу з протікає унітазом. Іноді доводиться самостійно розкривати бачок і шукати причину течі.
Вам знадобиться
  • плоска викрутка або будь-який предмет підходящої форми
Інструкція
1
Відзначимо, що у більшості сучасних унітазів бачки не відкриваються. У таких моделях для проникнення всередину бачка потрібно відкрутити пробку, яка одночасно є кнопкою зливного механізму.
2
Зверніть увагу, що кнопку зливу оточує хромоване кільце. Викруткою обережно натисніть на нього і поверніть його проти годинникової стрілки. Після декількох оборотів кільце буде обертатися вільно, тепер можна крутити його пальцями. Відкрутивши кільце, ви звільните пластмасовий циліндр. Ось тепер можна підняти кришку унітазу .
3
Поверніть її поперек на 90 ° і зніміть двосторонню прищіпку, яка утримує блок кнопки на бачку. Прищіпку потрібно обертати навколо центральної осі, саме там проходить тяга кнопки. Тепер приступайте до ремонту клапана, який перекриває подачу води в слив унітазу
4
Закінчення важеля замикаючого клапана зачіпає вищезгадану прищіпку, яка утримує привід кнопки пуску води. Важіль потрібно відвести в сторону, від себе, до стінки бачка. Це відновить працездатність клапана.
5
Перевірте, як спрацьовує клапан. Для цього кілька разів злийте воду. Якщо все гаразд, загвинчуйте клапан назад.
Зверніть увагу
Працюючи з кришкою унітазу, будьте гранично уважні: ця частина бачка окремо не продається і якщо кришка розіб'ється, доведеться міняти всю конструкцію.
Зливний бачок унітазу - мабуть, самий часто виходить з ладу його елемент. З ним завжди виникає купа проблем. То він підтікає, то з нього вода припиняє поступати. Можна викликати майстра, можна самим ремонтувати. Якщо ви зважилися лагодити його власноруч, то, перш за все, потрібно знати, як відкрити бачок.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Залежно від моделі унітазу кришку ви можете зняти різними способами. На унітазах старої моделі кришка знімається одним тільки підняттям вгору. Ви ж напевно зібралися ремонтувати більш сучасну конструкцію. Отже, утопите кнопку зливу і постарайтеся повернути її ободок. Ободок встановлений на різьбі, тому перейдіть його проти годинникової стрілки. Природно, якщо ви багато років не торкалися до бачка, різьблення прикипіла. Спробуйте кілька разів покрутити в одну або іншу сторону. Корисно буде капнути трошки машинного масла, потім знову спробувати прокрутити. Рано чи пізно ободок зніметься.
2
Тепер кришку бачка ви можете підчепити ножем або викруткою. Підчепити можна за спеціальні отвори. Швидше за все, під кришкою вони є. Коли знімете, відкладіть кришку куди-небудь в сторону. Якщо ви її випадково розіб'єте, то окремо купити її вже не зможете. Як би не довелося міняти весь бачок.
3
Є такі зливні бачки, на яких замість кнопки встановлені спускові ручки. Будьте гранично обережні при розборі цих конструкцій. Якщо ушкодите хоч один елемент, замінити буде проблематічно.Разбірать зливний механізм потрібно строго по інструкції. До моделі унітазу при установці вона завжди додається. Пам'ятайте, що розібрати завжди легко, а зібрати завжди важче. Якщо так сталося, що інструкції немає і взяти її ніде, запам'ятовуйте з особливою точністю всю послідовність розбирання і розташування деталей.
4
Дві головні причини несправності: підтікає вода в унітазі або вода переливається через край. Відповідно, вам потрібно буде змінити механізм запору або поміняти ущільнювачі, гумові прокладки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JM2OT9g6Tnk
Зверніть увагу
Не приступайте до ремонту, поки не перекриєте вентиль, який подає воду в бачок. Після цього спустіть всю воду з бачка. Для ремонту він повинен бути сухим.