Як відновити ВП. Відновлення ип.

Відновити ІП в Росії не можна. Однак чинне законодавство не забороняє громадянину, який раніше мав цей статус і закрив ІП, зареєструватися в якості підприємця заново і почати свій бізнес з нуля. Процедура повністю аналогічна первинної реєстрації.
Інструкція
1
Процедура реєстрації ІП абсолютно однакова незалежно від того, в який раз вона проходиться конкретним громадянином. Він повинен заповнити заяву, завірити його у нотаріуса, сплатити держмито і здати документи в податкову інспекцію. Залежно від регіону це може бути та ж податкова, де він перебуває на обліку за адресою реєстрації за місцем проживання, або окрема реєструюча інспекція.Уточніть це питання можна за допомогою сервісу пошуку ИФНС на сайті ФНС Росії. Якщо в результатах присутній реєструє інспекція, документи треба нести в неї.
2
Процедура заповнення заяви на реєстрацію тим, хто вже мав досвід перебування в статусі ІП, знайома і особливих змін за останні роки не зазнала. Заповнювати треба тільки графи, що мають відношення до випадку конкретного підприємця, у розділах, призначених для заповнення нотаріусом та податковими органами, нічого не писати, а коди КВЕД вказувати в потрібному для вашого випадку кількості, при необхідності додавши в присвячений їм розділ необхідну кількість аркушів.
3
Заповнену заяву засвідчується нотаріусом. Ціна на його послуги у разі, коли ви реєструєте ІП не в перший раз, може бути вище, ніж при первинному проходженні цієї процедури.
4
Після завірення у нотаріуса скріпіть листи заяви, зі зворотного боку в місці скріплення наклейте папір із зазначенням дати, кількості аркушів і вашим підписом.
5
Сплатіть держмито за реєстрацію ІП. Зробити це можна в будь-якому відділенні Ощадбанку, а сформувати квитанцію - за допомогою сервісу по створенню платіжних доручень на сайті ФНС Росії (тільки не забудьте вибрати саме квитанцію для оплати готівкою, а не платіжку для перерахування з банківського рахунку) .Часто отримати квитанцію можна в податковій інспекції, реквізити для оплати доступні також на сайті регіонального УФНС.
6
З готовим пакетом документів відвідайте податкову інспекцію. Якщо з ними все гаразд, протягом п'яти днів будуть готові свідоцтво про державну реєстрацію ІП та виписка з ЕГРІП.
Корисна порада
У деяких регіонах закриття ІП і його подальша реєстрація заново можуть бути хитрим ходом, що дозволяє отримати державну підтримку на старт та розвиток бізнесу. Для цього претендент на субсидію зазвичай повинен в проміжку між закриттям старого ІП та реєстрацією нового хоча б день постояти на обліку в центрі зайнятості населення.
Для повернення до стану коректної роботи операційної системи використовується додаток «Відновлення системи ». Іноді запустити його за допомогою стандартної оболонки Explorer неможливо, а через командний рядок цілком реально.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Командний рядок;
  • - редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
Якщо після будь-яких дій завантажити систему в звичному режимі неможливо, рекомендується використовувати додаткові опції. Під час завантаження комп'ютера натисніть клавішу F8 і виберіть «Безпечний режим». Але і в цьому режимі система не завжди функціонує належним чином, для вирішення цієї проблеми після натискання клавіші F8 необхідно вибрати рядок «Безпечний режим з підтримкою командного рядка».
2
Тут вам потрібно пройти процедуру аутентифікації - вказати в якості користувача адміністратора і ввести пароль, якщо він би заданий при установці дистрибутива. Введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter, щоб продовжити.
3
Послідовно відкрийте наступні директорії: HKEY_LOCAL_MACHINE, Software, Microsoft, WindowsNT, CurrentVersion і Winlogon. Перейдіть в праву панель, відкрийте параметр shell і замініть Explorer.exe на Progman.exe. Закрийте вікно редактора реєстру із збереженням налаштувань.
4
Далі потрібно перезавантажити комп'ютер, для цього в командному рядку введіть команду shutdown -r і натисніть клавішу Enter. При запуску вашої системи необхідно знову пройти процедуру аутентифікації, увійти як адміністратор.
5
Перед вами з'явиться додаток «Диспетчер програм». Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть команду «Виконати». У порожньому полі введіть наступний рядок:% systemRoot% system32estorestrui.exe. Натисніть Enter для запуску цього додатка.
6
У вікні, перейдіть виберіть потрібні параметри для відновлення або скористайтеся допомогою майстра установки рекомендованих параметрів. По завершенню відновлення системи може знадобитися знову завантажитися в безпечному режимі і змінити Progman на Eplorer.
7
Варто відзначити, що відновлення системи може повністю повернути колись втрачені паролі від безлічі програм, але повернути загублений пароль від облікового запису таким чином не вийде.