Як намалювати бабку.

Політ бабки незмінно викликає захват тих, кому доводиться його бачити. Незважаючи на те, що ці чудові комахи зустрічаються мало не скрізь і у великих кількостях, вони не перестають дивувати. Особливо, коли бабка несподівано завмирає в польоті. Здається, що вона ось-ось впаде, але вона створена для такого руху, і саме воно для неї найбільш характерно. Малювати ж тварин або комах найкраще в найхарактерніших для них позах.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - акварельні фарби;
  • - простий олівець.
Інструкція
1
Розгляньте тіло бабки. Воно досить довге і складається з декількох сегментів, які добре проглядаються. Тому для початку намалюйте на аркуші осьову лінію, тим самим визначивши положення тіла бабки. Воно може бути будь-яким, але переважніше вертикальне або похиле. Відкладіть на осьовій лінії відрізок, рівний довжині голови, тулуба і «хвоста», разом узятим. Визначте пропорції цих трьох частин. Найдовша - нижня частина, вона майже дорівнює голові і тулубу. Голова становить приблизно третину верхньої частини тулуба. Визначте співвідношення довжини і товщини тіла бабки. Зверніть увагу на те, що три основні частини по товщині приблизно однакові, але «хвіст» спочатку трохи розширюється, а потім звужується.
2
Разметив співвідношення, приступайте до прорісовиванія окремих частин. Намалюйте круглу голову, верхні і нижні частини тулуба. На голові намалюйте очі - у бабки вони досить великі і круглі, трохи виступають з боків. Вуса у неї не такі помітні, як у інших комах, а ноги в польоті непомітні взагалі, тому можна їх не малювати.
3
Уважно подивіться, звідки у бабки ростуть крила. Обидві пари ростуть від верхньої частини тулуба. Передні крила починаються майже від голови. Розмах крил приблизно дорівнює довжині тіла самої бабки разом з головою і «хвостом». Крила досить вузькі. На них можна бачити дуже тонкі візерунки.
4
Бабку найкраще розфарбовувати акварельними фарбами. Прозора акварельний фарба дуже добре передає і прозорість крил цього дивного комахи. Можна намалювати бабку на тлі неба або поруч з квіткою. Тіло в неї темне, а крильця можна зробити злегка блакитними або рожевими, а можна використовувати кілька кольорів і зробити їх переливаються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qpHb4k7ayHI
Корисна порада
Бабку можна малювати і відразу фарбами. Для тулуба візьміть пензлик товстіший (але акварельний), а крила порісуйте тонким пензлем.
Малюнки на нігтях можуть прикрасити навіть найпростіший манікюр. Вони повинні бути виконані зі смаком, відрізняться красивим поєднанням кольорів і цікавим сюжетом. Один з найпростіших варіантів для початківців - одиночний мотив, яким можна прикрасити всі нігті або декорувати лише два-три пальці. Спробуйте зобразити на нігтях бабку - вона привнесе у ваш образ легкість, свіжість і нотку гумору.

Підготовка нігтів

Дуже красивим виходить малюнок, зроблений поверх французького манікюру. Виконуйте його темними фарбами, а крильця малюйте у вигляді тонкого контура.
Щоб декор виглядав ідеально, приведіть в порядок нігті. Виберіть потрібну довжину - вона залежить від форми ваших пальців і особистого смаку. Врахуйте, що малювати зручніше на довгих і напівдовгого нігтях. Пластини можуть бути квадратними, загостреними або овальними. Приберіть задирки, кутикулу обробіть спеціальною рідиною для розм'якшення і відсуньте до основи нігтя або зріжте кусачками. Шкіра навколо нігтів повинна бути ідеально гладкою - її можна пом'якшити скрабом і лосьйоном, а також обробити спеціальною мелкозерновой пілкой.Вировняйте платини за допомогою полірувального бруска. Чим рівніше нігті, тим акуратніше буде виглядати малюнок. Покрийте пластини шаром захисної бази і просушіть. Потім нанесіть на нігті фоновий лак. Для літнього манікюру переважні пастельні відтінки - рожеві, блакитні, салатові або лимонно-жовті. Накладайте лак в два шари, щоб покриття вийшло непрозорим.

Малюємо бабку швидко і просто

Оберіть варіант малюнка, а також його розташування. Ви можете прикрасити зображенням бабки один або два нігтя, декорувати все пластини, зробити малюнок схематичним або максимально реалістичним. Для більшої впевненості можна накидати кілька варіантів на папері, а потім вибрати найбільш вдалий з них.
Якщо ви не вмієте малювати, прикрасьте нігті за допомогою штампа із зображенням бабки.
Спробуйте нескладний, але ефектний малюнок, який можна виконати за допомогою Дотса - металевої палички з кульками. Капніть на щільний картон або пластикову палітру щільний чорний лак. Занурте в нього кульку Дотса. Ближче до вільного краю нігтя поставте поруч дві точки - вони стануть очима бабки. Від них у напрямку до основи нігтя поставте ряд зменшуються точок - тіло комахи. Його можна злегка зігнути. Умочіть тонку кисть в щільний білий лак і намалюйте по дві витягнуті краплі по обидві сторони тіла бабки - вийдуть крилья.Ізображеніе можна повторити і на інших нігтях. Не обов'язково точно копіювати малюнок. Спробуйте перевернути бабку, сильніше зігнути її тіло або зменшити малюнок. За бажанням можна доповнити дизайн стразами або маленькими перлинками. Прикріплюйте їх на невисохлий лак. Закінчивши, просушіть зображення, а потім покрийте його товстим шаром прозорого топа.