Як натренувати дихальну систему.

Якщо ви хочете натренувати свою дихальну систему , то вам якнайкраще підійде вельми ефективна гімнастика Стрельникової. Починати гімнастику краще з трьох основних вправ: "Долоньки", "Погончики" і "Насос".
Інструкція
1
Вправа під назвою "Долоньки" є за своєю суттю розминкою. Якщо ви проводите тільки саме перше заняття, то краще обмежтеся чотирма галасливими короткими вдихами носом. Потім трохи відпочиньте, витримайте 3-х або 5-ти секундну паузу, і продовжуйте: знову зробіть без зупинки 4 повних вдиху. Повторити цю процедуру потрібно не менше 24-х раз по 4 вдиху в кожному на початковому етапі (з часом можна поступово збільшити їх кількість до 8). Таким чином, за один підхід ви повинні виконати всього 96 вдихів-рухів. Зверніть увагу на те, що губи при видиху повинні бути зімкнуті (знаходитися в природному положенні), а видих - відбуватися через ніс. Тримати рот злегка відкритим - невірно, в такому випадку проведення вправ може не дати тих результатів, яких ви очікували.
2
Друга вправа називається "Пончики", при ньому проводиться без зупинки відразу вісім вдихів-рухів, а через пару-трійку секунд все повторюється знову. Так робиться 12 "підходів" по 8 вдихів, в сумі - 96. До речі, якщо для вас скрутно виконувати вправу в положенні стоячи, можете сісти, так буде значно легше.
3
У третьому вправі "Насос" навантаження перевищує ту, що описана у вправах "Долоньки" і "Пончики". Тепер уже необхідно виконувати не по 8 вдихів-видихів без паузи, а по 14-16. Потім можете перепочити і знову вправлятися. Число "підходів" не змінюється, їх як і раніше 12.
4
Заняття (для початку 3 описаних вправи) потрібно регулярно проводити вранці і ввечері. Через кожні два-три дні приступайте до інших, більш складних вправ. Якщо збільшувати програму тренувань не виходить, ні в якому разі не кидайте гімнастику. Намагайтеся займатися хоча б раз на день по 10-15 хвилин, це буде хорошою профілактикою багатьох захворювань.
Зверніть увагу
Намагайтеся на кожне тренування витрачати не більше півгодини (в ідеалі - 10 або 20 хвилин).