Як організувати свій туристичний бізнес.

Туризм завжди користується популярністю. Щорічно сотні людей бажають відвідати зарубіжні країни або здійснити подорож по різних куточках нашої неосяжної країни. Тому туристичний бізнес завжди буде вигідний.
Інструкція
1
Виберіть, куди ви хочете організовувати подорожі і якого роду вони будуть. Можна зайнятися організацією екскурсійних турів в зарубіжні країни, автобусних або з відправкою на літаку. Залишаються популярні подорожі по нашій країні - поїздки на море і в гори, екскурсії в старовинні російські міста.
2
Оформіть необхідні документи і знайдіть приміщення під офіс. Там ви будете продавати путівки на свої тури. В офіс обов'язково проведіть телефонну та інтернет лінії. Обстановка повинна бути зручною для клієнтів. Подбайте про охорону.
3
Наберіть персонал. Добре якщо у вас є кошти запросити кваліфікованих співробітників. Якщо це неможливо, поговоріть з друзями і знайомими. Візьміть студентів на неповний робочий день.
4
Подумайте, чим привабити клієнтів. Це може бути розширений асортиментний перелік путівок або привабливі ціни.
5
Подбайте про рекламу. Найкраще для туристичної фірми мати свій сайт. Також вигідно розміщувати оголошення в газетах і на інших сайтах в інтернеті.
6
Складіть бізнес -план. Прорахуйте всі свої реальні і передбачувані витрати.
7
Визначтеся, чи будете ви самі займатися організацією турів або укладіть договори з туроператорами. На початковому етапі вигідніше працювати з туроператорами. Фірма отримуватиме дохід у відсотках від продажу путівок (зазвичай 10).
8
Якщо ви хочете зайнятися турами на кілька днів або тижнів самі, вам буде необхідно передбачити покупку квитків туди і назад, домовитися з готелями чи пансіонатами про проживання туристів, організувати основні екскурсії, подбати про страховку. Робити це вам доведеться особисто або через інтернет. Витрат буде значно більше, але ви зможете організовувати індивідуальні тури і призначати на них свої ціни.
Бізнес по організації туристичних перевезень приваблює багатьох. Адже одними з прибуткових видів підприємницької діяльності є відпочинок і подорожі. Крім цього, щоб відкрити туристичну компанію досить просто отримати реєстрацію юридичної особи, зняти офіс в оренду, поставити комп'ютер, з підключеним доступом в інтернет, телефон і факс, і вже можна приступити до роботи. Тим більше, що сьогодні не необхідності отримувати ліцензію на відкриття туристичного агентства.
Інструкція
1
При плануванні туристичного агентства враховуйте той факт, що це сезонний вид бізнесу. Як правило, пік продажу припадає з середини весни до кінця вересня і з кінця листопада до Різдвяних свят. До мертвим місяцях відносяться жовтень, січень і лютий. Тому якщо ви почнете роботу туристичної фірми в розпал сезону, подбайте про те, щоб відкриття сталася як мінімум за 2 місяці до його початку.
2
Сьогодні безліч різних видань і каталогів пропонують розмістити туристичну рекламу. На початку своєї діяльності турагентству досить складно якимось чином виділитися у великій різноманітності пропозицій, та й досить затратно. Тому спочатку краще визначити свою цільову аудиторію. Наприклад, якщо фірма пропонує дорогі респектабельні тури, то реклама в «жовтих» дешевих газетах не принесе ніякого ефекту. Клієнт попросту її не побачить. Таку інформацію про турах краще розмістити в діловій пресі і глянцевих журналах.
3
Практика різних туристичних агентств показує, що розміщувати рекламу в одному або двох виданнях мало. Потрібен цілий комплекс маркетингових акцій, і не тільки в друкованих каталогах. І ще запам'ятайте одне основне і незаперечне правило - одноразова реклама малоефективна, компанія повинна нагадувати про своє існування постійно і періодично.
4
У сегменті туристичного бізнесу великим рекламним важелем є інтернет. Наявність власного туристичного сайту в наш час є основною частиною стратегії успіху. Потрібно не забувати, сайт - це візитна картка туристичної фірми.
5
Останнім часом з'являються все більше агентств, що спеціалізуються на якомусь певному напрямку. Наприклад, круїзи по річках Росії, відпочинок в Підмосков'ї і т. Д. Цей варіант краще підходить для туристичних фірм, які відкрилися недавно. У пропонованих туристичним агентством послугах повинен обов'язково бути присутнім вибір видів відпочинку, що користуються масовим попитом. При цьому мають бути присутні як літні, так і зимові напрямки.
6
Основним завданням молодого турагентства є зібрати достатню базу клієнтів. Цей процес досить довгий і, звичайно, на це йде приблизно рік. Перший рік для туристичної компанії найскладніший. Коли цей складний етап проходить, наступає період, при якому формується своє коло клієнтів і з'являється перший відчутний дохід.