Як прати пуховики на пір'ї.

Сьогодні такий вид одягу, як пуховик, набуває великої популярності у споживачів: він легкий і універсальний, може мати яскраві кольори і модні фасони, зносостійкий і досить економічний за ціною. Однак щоб зберегти первинний вигляд, прати пуховики на пір'ї слід згідно певний правилам.
Вам знадобиться
  • тенісні м'ячики
Інструкція
1
Перш, ніж прати пуховик, порадьтеся з продавцями в магазині побутової хімії, які саме миючі засоби підходять для цього. Якщо ви будете прати даний виріб звичайним милом або ж порошком, це може призвести до того, що пух зіб'ється в грудки, а на поверхні залишаться розводи - порошок з пера вимивається гірше, ніж з тканини.
2
Перед пранням застебніть всі блискавки на пуховику. Якщо цього не зробити, блискавка може піддадуться деформації, а це згодом вплине на якість застібання. Не забудьте також застебнути всі гудзики, в іншому випадку місце їх пришива також може деформуватися, що призведе до швидкого псування матеріалу і зовнішнього вигляду виробу. Сам пуховик обов'язково виверніть на виворіт.
3
Прати пуховики на пір'ї слід у воді, температура якої не вище 30-40 градусів. Перед тим, як прати куртку, зверніть увагу на маркування - на ній зображений значок, на якому повинен бути зазначений температурний режим прання. Закладаючи пуховик в машину, покладіть в неї також 2-3 тенісних м'ячика - під час прання вони будуть збивати куртку і не дозволять пуху збитися в грудочки.
4
Полоскання пуховика виробляєте зі зміною води в режимі «делікатне ополіскування». Якщо ви перете пуховик перший раз, то полоскання краще провести два рази, так як під час виготовлення куртки в неї може потрапити виробнича пил, який іноді залишає розлучення при одноразовому полосканні. Віджим необхідно робити на малих обертах в машині або ж вручну. М'ячики під час віджиму прибирати не потрібно.
5
Сушити пуховик можна в пральній машині або поряд з джерелами тепла. Під час сушіння струшуйте періодично куртку в різних напрямках, це дозволяє збивати пух.Такови основні правила прання пуховика, слідуючи яким ви надовго зможете зберегти первинний вигляд виробу.