Як відварити рис для суші. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Не так давно суші для наших співвітчизників були якоюсь дивиною, а управлятися з паличками для них могли одиниці. Інша справа зараз - суші подають і в кафе, і в барах, і в піцеріях, а японські палички вже стали неодмінним атрибутом для будь-якого ресторану. Суші можна замовити додому по телефону або навіть купити в супермаркеті. А можна спробувати зробити самостійно, вдома. Основа для всіх суші - це рис, приготований спеціальним чином. Пропонований рецепт представляє саме такий суші - рис.
Вам знадобиться
    • На 55 порцій нигири
    • обгорнутих норі:
    • 2 склянки японського короткозерного рису для суші
    • 2 склянки води
    • ? склянки рисового оцту (суші-оцту).
Інструкція
1
Насипте рис в каструлю з важким дном і вимийте під проточною водой.Откіньте на друшляк.
2
Залийте водою (2 склянки) і залиште для набухання на 30 хвилин.
3
Закрийте каструлю щільно прилягає кришкою, поставте на вогонь і доведіть до кіпенія.Продолжайте варити під кришкою на сильному вогні протягом п'ятнадцяти хвилин.
4
Зменшіть вогонь до мінімуму і варіть рис під кришкою ще 10 мінут.Сніміте з вогню, відкрийте кришку і дайте постояти 5 хвилин.
5
Перекладіть гарячий рис у велику неглибоку миску (в ідеалі - дерев'яну), видаливши тверді зерна (з боків або на дні) .полі суші -уксусом, розподіляючи його по всій поверхні рис а.
6
За допомогою вентилятора або віяла, трохи остудіть суші - рис. Робити це потрібно досить швидко, щоб рис інки не стали занадто клейкімі.Когда ви остудіть рис, починайте обережно, але безперервно, перемішувати суміш дерев'яною лопаткою. Робіть рівномірні руху в одну сторону. Не зупиняйтеся доти, поки рис не охолоне до кімнатної температури. Якщо точно слідувати вказівкам, рис повинен вийти блискучим і злегка клейковатим.Теперь рис готовий для використання як основи для суші , ролів, саімакі (вивернутих «навиворіт» суші ), футомакі (традиційних товстих ролів).
Зверніть увагу
Нигири - невеликий, стиснений руками, рисовий брусочок з шматочком риби або іншими продуктами сверху.Перед тим, як ліпити суші-рис, обов'язково змочуйте руки в суміші води і оцту.
Корисна порада
Якщо є можливість, купуючи рис, перевірте на пакеті дату упаковки, т.к. в ідеалі для суші краще використовувати рис нового урожаю - так званий шінмаі. Шінмаі соковитіше і ароматні старого рису і тому вимагає для приготування менше води.Вместо каструлі з товстим дном для приготування рису можна використовувати спеціальну рисоварку.