Як нанести рум'яна на квадратне обличчя.

Сучасне життя нав'язує нам свій скажений ритм - ми не висипаємося, незрозуміло чим харчуємося, багато працюємо і мало відпочиваємо. У такому режимі не доводиться мріяти про здоровий кольорі особи, а адже саме він запорука нашої природної краси, що так цінується оточуючими. Коли ми дивимося на гарний професійний макіяж, ми звертаємо увагу на виразно нафарбовані очі, губи, брови і рідко коли звертаємо увагу на вилиці, на яких природним чином лежать рум'яна . З їх допомогою можна надати особі потрібний відтінок, змоделювати бажану форму, навіть якщо у вас квадратна форма обличчя.
Вам знадобиться
  • дзеркало, рум'яна, товста кисть, гумка для волосся.
Інструкція
1
Для початку визначте, чи дійсно у вас квадратний тип особи. Зберіть волосся у хвіст. Подивіться в дзеркало - якщо ширина чола, скул і підборіддя збігаються, значить ваші припущення вірні.
2
Потім необхідно визначити, де у вас знаходяться вилиці. Встаньте перед дзеркалом так, щоб на ваше особа падало світло, потім широко посміхніться - ваші щоки помітно округлилися. Тепер знайдіть центр вказівним пальцем, а великим пальцем цієї ж руки торкніться до верхнього кінчика вуха, тепер проведіть вказівним пальцем до великого пальця і намацайте кістка - це і є ваша скула.
3
Для того щоб рівномірно нанести рум'яна візьміть в праву руку товсту пензлик, умочіть в рум'яна х і тихесенько подуйте на неї, потім визначте середину щоки і опустіть пензлик трохи -ледве нижче, потім ведіть пензлик наверх до вилиці таким чином, щоб лінія вийшла під нахилом. Потім розтушуйте так, щоб не було видно чітких меж. За допомогою цього нехитрого прийому особа візуально буде здаватися вже.
4
Є ще один спосіб. Для цього кистю ви проводите лінію від основи вуха в сторону куточків рота безпосередньо під верхніми вилицями. Також ви можете накласти рум'яна на куточки нижніх скул і трохи на лоб, після чого обов'язково потрібно розтушовувати. Ваше особа придбає овальну форму.
Зверніть увагу
Відтінок рум'ян повинен вписуватися в загальний макіяж.
Корисна порада
Рум'яна повинні бути на два тони темніше, ніж шкіра, а щоб визначитися з відтінком рум'ян, необхідно зробити кілька фізичних вправ, наприклад, віджатися або поприседать. Тоді ваше обличчя придбає специфічний відтінок - запам'ятайте його гамму і в магазині проконсультуйтеся з продавцем.