Як встановити камеру в скайпі.

За допомогою програми скайп можна спілкуватися зі співрозмовником через інтернет і при цьому бачити зображення один одного на моніторі. Все, що для цього буде потрібно - обладнати ваш комп'ютер Веб-камерою і налаштувати її відповідним чином.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; скайп; інтернет.
Інструкція
1
Для того, щоб встановити камеру в скайпі, першим ділом підключіть камеру до вашого комп'ютера і встановіть драйвера з диска, який постачався з нею в комплекті. Якщо ж в силу яких-небудь причин у вас немає дистрибутива драйвера, завжди можна скачати його з інтернету, використовую для пошуку код пристрою, в нашому випадку веб-камери.
2
Після того, як ви переконаєтеся, що потрібне програмне забезпечення встановлено, запускаємо програму Скайп і перевіряємо, визначила вона вашу камеру. Для цього заходимо в пункт "Налаштування", який знаходиться в меню «Інструменти». Там ми знаходимо підпункт «Налаштування відео». Тут, навпроти опції «Включити Skype відео» необхідно поставити галочку.
3
Якщо веб-камера визначилася системою, як новий пристрій і працює правильно, то з правого боку екрану у верхній його частині повинно з'явитися картинка з неї. Якщо ж цього не відбулося, перевірте правильність підключення, сумісність програмного забезпечення і устаткування. Переконайтеся в тому, що встановлений Active X - це компонент флеш-програвача, без якого не можливе відтворення відео-потоку, і при необхідності оновіть.
4
Іноді для того щоб вирішити проблему і встановити камеру в скайпі, достатньо перевстановити драйвер. Такий же відео потік, як ви бачите у себе на екрані в кутку, при спілкуванні транслюється через інтернет на комп'ютер співрозмовника, тому він побачить те ж саме зображення, що й ви.
5
Переконавшись, що камера працює, увійдіть в її налаштування, і з допомогою наявних там регулювань яскравості, контрасту і насиченості, відкоригуйте зображення, домігшись його найкращого сприйняття. Результат тут же буде відбиватися на екрані. Під час сеансу відеозв'язку ви завжди будете бачити своє зображення і зможете коригувати його параметри відповідно до освітленістю в приміщенні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZC27Nyeqn80
Зверніть увагу
Для кожної моделі вебкамери є свої драйвера, зазвичай вони є на доданому до неї диску.