Як приготувати морську воду. склад морської води і способи приготування.

Всім відомо, що морська вода має цілу низку корисних для людського організму властивостей, оскільки в ній у великій кількості містяться корисні мікроелементи, мінерали та іони, які відповідають за стимуляцію багатьох життєво-важливих процесів. Оскільки морська вода - складний комплекс мікроелементів, солей і іонів, який сформувався саме в такому співвідношенні в процесі еволюції, то може здатися, що відтворити цю чудодійну комбінацію в домашніх умовах неможливо. Однак, це не так. Штучна морська вода - це не диво, а реальність.
Інструкція
1
Виготовлення такої морської води процес хоча і не трудомісткий, зате тривалий. Щоб вода була повністю готова, потрібно близько трьох діб. Існують різні варіанти приготування морської води. Тим, хто вирішив всерйоз зайнятися її виготовленням, варто пам'ятати, що в будь-якому такому штучному складі повинен бути присутнім цілий ряд солей. А саме: хлористий натрій (NaCI) - ваговий вміст цього елементу в грамах на кілограм - максимум 26,6 (цей елемент по своїй питомій вазі є основним у складі штучної морської води); сірчанокислий магній (MgS04) - 3,3 г/кг; хлористий магній (MgClj) - 2,3 г/кг; і хлористий кальцій (СаС12) - 1,2 г/кг. У готовий розчин можна додати й інші солі - в основному двовуглекислий натрій (NaHC03) і бромід натрію (NaBr).
2
Отже, беремо скляну ємність, в неї по черзі додаємо всі позначені солі, крім хлористого кальцію. При цьому не починаємо додавати наступну сіль до абсолютного розчинення попередньої. Борну кислоту розчиняємо в окремому посуді, а потім вже вводимо в загальний розчин.
3
Даємо розчину простояти добу. Наступного дня додаємо в нього хлористий кальцій. Вага отриманого розчину повинен становити приблизно 35 грамів. Після приготування сольового розчину додаємо в нього стільки прісної води, щоб обсяг рідини збільшився до літра.
4
Перш, ніж додавати прісну воду , її необхідно попередньо очистити за допомогою дистилятора або звичайного активованого вугілля. Через два-три дні штучна морська вода готова.
5
Отримана таким способом штучна морська вода, звичайно, поступається за своїми властивостями натуральної. Адже її склад залишається незмінним, так як він не схильний до впливу живих організмів, які населяють морську воду . Але за відсутності «живий» морської води ця вода - прекрасна альтернатива.