Як вивести бородавки у дитини.

Бородавки можуть з'явитися в будь-якому віці, але найбільш часто це явище спостерігається у дітей. Причиною бородавок є інфекції та віруси, які передаються від хворої людини через інфіковані предмети та іграшки.
Інструкція
1
Попередити появу бородавок можна тільки строгим дотриманням особистої гігієни, в тому числі частим миттям рук з милом.
2
Вивести бородавки у дитини можна за допомогою аптечних засобів. В аптеці можна придбати прекрасний препарат для боротьби з бородавками, який називається «Чистотіл». Він являє собою концентрований екстракт, регулярно застосовуючи який, можна вивести навіть великі підошовні бородавки. Головне - застосовувати його строго по інструкції. Виводити бородавку чистотілом болючий і досить тривалий процес.
3
Щоб безболісно вивести бородавки у дитини, слід звернутися до лікаря, оскільки самолікування або неправильне лікування бородавок може привести до утворення злоякісної пухлини.
4
Найбільш ефективним і часто застосовуваним методом лікування бородавок є їх видалення. На сьогоднішній день для видалення бородавок використовують різні методи, які вибирають залежно від того, в якому місці розташована бородавка і від її виду. Деякі методи можуть нести за собою ускладнення, наприклад, після лазерного видалення бородавки можуть залишитися рубці.
5
Клініки найчастіше проводять безболісне видалення бородавок наступними методами: - електрокоагуляція - проводиться на сучасному обладнанні за допомогою струму високої частоти. Ток підвищує в тканинах температуру, внаслідок чого гине вірус, і бородавки руйнуються; - кріотерапія являє собою безболісне пропалювання бородавок рідким азотом. Даний метод є менш болючим і досить простим. Він не утворює рубцеві зміни шкіри і не контактує з кров'ю. Отже, можна відразу виключити загрозу інфікування вірусом.