Як оформити стіни дитячого саду. Оформлення стін дитячого саду.

Дитячий сад - особлива установа. Знаходження в ньому дітей вимагає продуманості в оформленні інтер'єру. У кожному приміщенні, крім меблів і куточків, необхідно оформити та стіни.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно визначитися з оформленням приміщення в цілому. Стіни повинні відповідати призначенню приміщення. У дитячому саду вони несуть смислове навантаження. Наприклад, в груповий кімнаті стіни звичайно візуально розділяються на кілька зон: навчальна, ігрова, зона відпочинку і ін. Стіни кожної зони оформляються так, щоб в цілому приміщення виглядало гармонійно. Перехід від однієї зони в іншу повинен бути плавним.
2
Особливу увагу слід приділити кольором стін. Буде краще, якщо все установа буде оформлено в одній колірній гамі. Це позитивно позначиться на естетиці приміщень, а також буде проглядатися загальний стиль оформлення. Крім того, використовувані кольори не повинні дратувати нестійку нервову систему дошкільнят. В спальнях переважно використовувати пастельні тони, що сприяють спокійній обстановці. В навчальних зонах допустимо помірне застосування яскравих кольорів. Особливу увагу зверніть на якісні характеристики фарби, ступінь токсичності.
3
Бажано, щоб елементи оформлення також були в одному стилі і виконані з одного матеріалу. Якщо ви використовуєте для елементів оформлення стін гофровану папір або стельову плитку, то не варто розміщувати їх вроздріб з елементами, виконаними з інших матеріалів.
4
Стіни коридорів також необхідно оформити. Для їх оформлення використовуються різноманітні стенди, що відображають життя дитячого саду. Оформлення стін несе первинну інформацію про установу, задає настрій. Для гостей в холі помістіть інформаційний стенд, де відобразіть розміщення приміщень дитячого садка. Крім цього, цей стенд послужить для закріплення знань дітей про розташування спортивного та музичного залів, харчового блоку, пральні, медичного кабінету.
5
Для співробітників оформите спеціальний інформаційний стенд, на якому будуть систематично розміщуватися актуальна інформація щодо робочого процесу в дитячому садку.