Як зробити повсякденний макіяж.

Повсякденне макіяж не передбачає використання особливо яскравих акцентів. Не багато знайдеться жінок, які щодня наносять макіяж в стилі smoky eyes. Задача повсякденного макіяж а - створити максимально свіжий і відпочив образ, ну і звичайно, підкоригувати існуючі недоліки.
Вам знадобиться
  • - база під макіяж;
  • - тональний крем;
  • - консилер;
  • - пудра;
  • - рум'яна;
  • - тіні для повік;
  • - олівець для очей або підводка;
  • - туш для вій;
  • - блиск для губ.
Інструкція
1
Необхідно зробити рівним і красивим тон шкіри. Для цього на попередньо зволожену шкіру бажано нанести базу під макіяж . Вона створить додатковий захист шкіри від зовнішніх негативних факторів. До того ж бази можуть виконувати й інші функції, такі як вирівнювати шкіру, надати більш рівний відтінок.
2
Мало хто може похвалитися ідеально рівним кольором шкіри. Щоб вирівняти тон шкіри, слід скористатися тональним кремом. Його вибір залежить і від типу вашої шкіри. Для жирної шкіри необхідно матирование, а для сухої - зволожуючий ефект. Не слід забувати ретельно розтушовувати кордону нанесення тонального крему.
3
Консилером слід замаскувати прищики, виступаючі сосудики, темні кола під очима.
4
Зафіксувати тон на обличчі краще розсипчастою пудрою. Вона вбере надлишки жиру і вирівняє дрібні нерівності нанесення тону.
5
Рум'яна додадуть вигляду свіжий і відпочив вигляд. При правильному нанесенні вони зможуть додатково скорегувати овал обличчя.
6
Зараз в моді макіяж максимально наближений до природного вигляду. Тому щоб зробити повсякденний макіяж , не слід занадто сильно виділяти очі. Щоб тіні трималися максимально довго і не скочувалися, на повіки слід нанести базу під тіні. До того ж вона додатково вирівняє тон шкіри на повіках.
7
Підведення можна виконувати як олівцем, так і рідким підведенням. Але остання вимагає певних навичок в нанесенні. Вибраний колір не повинен бути надто яскравим. Залиште яскраві кольори для вечірнього виходу. Лінія підводки повинна проходити по лінії росту вій.
8
А от вибір тіней надає нам простір для творчості. Вибирайте колір виходячи з кольору ваших очей і загального вигляду. Природно, що вони не повинні виглядати занадто зухвало.
9
Туш краще використовувати чорного або коричневого кольору. Вибір типу туші залежить від ваших вій. Комусь потрібен підкручувати ефект, комусь обсяг. Рідко, але зустрічаються володарки шикарних вій, яким туш абсолютно не потрібна. Не слід наносити багато шарів туші на вії. Двох шарів буде цілком достатньо. Перевантажені тушшю вії дивитиметься по театральному при денному світлі.
10
Щоб зробити повсякденний макіяж , вам не буде потрібно помада яскравих кольорів. Досить буде блиску або непомітною помади. Слід пам'ятати, що на обличчі повинен бути один акцент. Якщо ви виділяєте очі, то губи повинні бути максимально природними. І навпаки.
11
На завершення, можна пройтися по обличчю розсипчастою пудрою. Вона додатково закріпить макіяж .