Як відкрити файл на флешці. Чи не відкриваються файли на флешці.

Флешка зараз користуються багато, практично все. Ось і у вас з'явився цей предмет, безумовно, дуже корисний. Не знаєте, як нею користуватися? Це зовсім просто.
Вам знадобиться
  • - флешка
  • - комп'ютер або ноутбук
Інструкція
1
Вставте флешку в роз'єм комп'ютера. Дочекайтеся, поки на екрані з'явиться діалогове вікно з написом «знайдено новий пристрій» .В діалоговому вікні виберіть один з пунктів меню, в залежності від того, що потрібно вам. «Відкрити для перегляду», «Скопіювати на комп'ютер» або «Нічого не робити». Якщо флешка містить фотографії або зображення, вибирайте пункт «Відкрити для перегляду», в цьому випадку зображення, що знаходяться на флешці, автоматично відкриються в програмі для перегляду зображень, яка встановлена на вашому комп'ютері за замовчуванням.
2
Якщо ж ви хочете відкрити зображення в іншій програмі, зробіть наступне: в діалозі виберіть пункт меню «Нічого не робити». Після цього зайдіть в «Мій комп'ютер», виберіть флешку і відкрийте її подвійним клацанням миші. Ви побачите всі файли, що зберігаються на ній. Виберіть потрібний файл, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Відкрити за допомогою». У списку програм, виберіть ту, яка потрібна.
3
Щоб відкрити для перегляду будь-який інший файл, не обов'язково графічний. Так само можна скористатися діалоговим вікном, яке з'являється при з'єднанні з флешкою. Або через «мій комп'ютер», обравши необхідний вам файл і натиснувши на нього двічі для відкриття.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся відкривати файли із накопичувача для їх редагування, краще всього заздалегідь зберегти їх на комп'ютері, а після внесення змін знову перезаписати на флешку. Це запобіжить її пошкодження і продовжить термін служби.