Як перевернути текст. Як перевернути букву.

Необхідність перевернути звичайний текст - задача, яка зустрічається досить рідко. Найбільш простий спосіб вирішення укладений у використанні якого-небудь графічного редактора, що дозволяє робити з текст ом все, що прийде в голову. Але результат буде тільки в вигляді файлу із зображенням. Є кілька способів привернути текст безпосередньо в документі без вставки заздалегідь заготовлених картинок із графічного редактора.
Інструкція
1
В текст овом редакторі Microsoft Word перевернути текст можна, якщо помістити його в об'єкт WordArt. Для цього потрібно перейти на вкладку «Вставка», клацнути кнопку з написом WordArt і вибрати в списку найперший стиль. Так ви отримаєте доступ до вводу текст а цього об'єкта і установкам шрифта для нього.
2
Виберіть розмір, гарнітуру шрифту і наберіть потрібний текст , а потім натисніть кнопку «OK».
3
Клацніть створений об'єкт правою кнопкою миші і виберіть в кон текст ном меню пункт «Формат об'єкта WordArt».
4
Перейдіть на вкладку «Кольори та лінії» і встановіть в поле «Колір» потрібний відтінок кольору написи, а в полі «Лінії» - параметри обведення букв. Якщо обводка не потрібна - виберіть рядок «Ні кольору».
5
Перейдіть на вкладку «Розмір» і в полі «Поворот» встановіть значення 180 °, щоб зробити текст перевернутим. Потім натисніть кнопку «OK» і задача буде вирішена - у вас буде перевернута напис, який можна редагувати, переміщати, розфарбовувати та т.д.
6
Якщо потрібно перевернути текст в HTML-документі, то слід скористатися новою специфікацією мови опису стилів CSS3. В ньому тепер можна задати кут нахилу елементів сторінки за допомогою синтаксису transform: rotate (XXXdeg) ;. Правда доведеться для кожного типу браузерів писати окремий рядок:
7
Помістіть код опису стилів в заголовну частину документа (між тегами і ), а в потрібному місці сторінки розмістіть блок (div) із зазначенням в атрибуті class описаного класу flipDiv. Він може виглядати, наприклад, так:
Це перевернутий текст
8
Крім цього можна скористатися скриптами, які замінюють звичайні букви значками інших алфавітів, схожих на перевернуті літери. Он-лайн сервіси з такими скриптами можна знайти в мережі - наприклад, один є в соціальній мережі Вконтакте - http://vkontakte.ru/app1494828