Як позбутися запаху з труб.

З неприємним, а часом і огидним запахом з труб стикалося досить багато людей. Ця проблема приносить чималий дискомфорт не тільки мешканцям однієї квартири, але буває, що і всьому будинку. Рішення даної проблеми ніколи не варто відкладати на потім, важливо усунути її при перших ознаках.
Інструкція
1
Найбільш очевидні причини неприємного запаху з раковини або ванною - пошкодження стиків каналізаційних труб , відсутність води в гідрозатвори, засмічення. Всі перераховані несправності каналізаційних труб потрібно терміново виправляти. Зробити це ви можете найрізноманітнішими способами, але в тому випадку, якщо труб и сильно засмічені, найкраще відразу викликати сантехніка, а не багаторазово користуватися дешевими засобами проти засмічень.
2
Одна з причин появи стійкого неприємного запаху полягає в випаровуванні води в гідрозатвори або зриві самого пристрою. Випаровування відбувається через те, що ви протягом тривалого періоду часу не користувалися сантехнічним приладом. Тому, якщо ви збираєтеся надовго виїхати з квартири, залийте в гідрозатвор будь-яку слабоіспаряющуюся рідину, наприклад, машинне масло.
3
Несправність сифона (це вигнута труб ка під раковиною) також може призвести до виникнення небажаних запахів в квартирі. Найпоширеніший дефект будь-якого виду сифонів - укорочена перегородка. Позбутися від запахів в такому випадку можна, лише замінивши сифон.
4
Різноманітні грибки та пліснява також можуть служити причиною неприємного запаху. Цвіль з'являється в основному в погано провітрюваних приміщеннях з вологістю вище 75%. Тому для того щоб усунути запах, вам потрібно ретельно перевірити всі конструкції, в яких проходять вологі технологічні процеси, зробити якісну гідроізоляцію.
5
Якщо ви все ж не змогли визначити причину неприємного запаху, то найпростіший спосіб - купити очищувач повітря. Він не тільки допоможе вам позбавитися від запаху, але і дозволить очистити повітря в квартирі від різноманітних речовин, що викликають алергічну реакцію.