Як зшити накидку на стілець. накідушкі на табурет в'язана.

Накидка на стілець - незамінний варіант, якщо вам необхідно оновити старі меблі. Крім того, підібрана за кольором, вона може гармонійно пов'язати вже наявні стілець ья з новим інтер'єром кімнати або просто зробить жорстке сидіння стілець а більш зручним і теплим. Накидки на стілець ья сьогодні легко можна замовити в будь-якому ательє, але якщо ви й самі хоч трохи вмієте шити, зробіть накидки власноруч.
Вам знадобиться
  • відповідна тканина для верху і для підкладки вироби, синтепон, ватин або поролон для внутрішньої м'якої прошарку, декоративна тасьма або липучка, голки, нитки, ножиці, гудзики, папір і олівець.
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно виготовити викрійку майбутньої накидки. Для цього просто щільно прикладіть великий аркуш паперу до сидіння стілець а і обведіть знизу обриси сидіння. Якщо ви шиєте чохол для табурета - покладіть папір на підлогу, поставте на неї перевернутий табурет і обведіть його сидіння. До що вийшло ескізом додайте приблизно по 2 см, щоб накидка трохи виходила за краї стілець а і по 2 см на шви. Якщо ви хочете зробити чохол об'ємним - додайте також товщину поролону. Вийшла викрійку виріжте і перенесіть на тканину з виворітного боку.
2
Виріжте однакові деталі з тканини для верху і з тканини для підкладки, а також деталь з поролон, рівну сидінню стілець а, тобто викрійці без припусків на шви і краю. Зшийте тканинні деталі між собою з вивороту, залишивши невеликий отвір для вставки наповнювача. Виверніть заготівлю і помістіть поролон всередину. Потім зашейте отвір і обов'язково настьогайте заготовку: кілька разів прошийте її навхрест або по спіралі. У місця перетину швів можна пришити гудзики, обтягнуті тією ж тканиною, з якої ви і шиєте накидку. Якщо накидка вийшла досить пухкою і прошити її не можна, обійдіть просто кількома гудзиками, пришитими в певному порядку. Майте на увазі, що їх слід пришивати, захоплюючи не тільки верхню тканину, але і всю товщину чохла.
3
Тепер необхідно зробити кріплення чохла до стілець у. Можна пришити до країв чохла декоративну тасьму в колір накидки. Вона буде прив'язувати накидку до стілець у за ніжки або спинку.
4
Надійніше викроїти з основної тканини ремінці приблизно по 3-4 см шириною і пришити до них липучки. Закріпивши ремінці по краях накидки можна склеювати липучки між собою під сидінням стілець а, тим самим чохол буде добре триматися на ваших меблів.
5
Останній момент - декорування накидки для стілець а. Тут все залежить від вашої фантазії і вашого інтер'єру. Ви можете пришити тасьму по краю накидки, подовжити накидку до підлоги і приховати ніжки стілець а, використовувати бахрому, фестони, стрічки та банти. Головне, щоб прикраси ні в якому разі не заважали використовувати накидку за призначенням, тобто не створювали незручностей під час сидіння на стілець е.