Як вилікувати варикозне розширення вен на ногах.

Варикозне розширення вен на ногах є захворюванням, що характеризується розширення м вен і освітою вен озних вузлів, появою відчуття тяжкості в ногах . Причиною цієї недуги може бути як велике навантаження на ноги, так і малорухливий спосіб життя, гормональні зміни і наследст вен ність. При перших же ознаках варикозного розширення вен необхідно вживати заходів.
Вам знадобиться
  • - компресійні колготки та гольфи;
  • - тонізатор вен - мазі та гелі;
  • - відвар шишок хмелю;
  • - відвар арніки і горіховою кори;
  • - мед і часник;
  • - картопляний сік;
  • - яблучний оцет.
Інструкція
1
Носіть спеціальні компресійні колготки та гольфи. Вони сприяють стисненню стінок розширених вен і збільшенню швидкості кровотоку, зменшують набряки.
2
Варикозне розширення вен на ногах потрібно лікувати, використовуючи спеціальні гімнастичні вправи для поліпшення вен озного відтоку. У положенні лежачи на спині підніміть ноги вгору і покрутіть педалі уявного велосипеда. Виконайте вправу «берізка».
3
Коли ви відпочиваєте сидячи, намагайтеся тримати ноги піднятими для полегшення вен озного відтоку. Підставте під ноги пуфик або маленький стільчик. Якщо у вас сидяча робота, використовуйте спеціальний валик - катайте його стопами під столом. Ця вправа сприятиме поліпшенню кровообігу.
4
Застосовуйте контрастний душ. Ця приємна процедура тонізує вен и, робить вен озную стінку еластичною.
5
Уникайте відвідування саун, лазень і парилень. Відмовтеся від гарячої ванни.
6
Носіть зручне взуття на невисокому каблуці. Високий каблук не дає литкового м'яза працювати в повній мірі, а вона є своєрідним насосом. При ходьбі литковий м'яз, скорочуючись, виштовхує вен озную кров з вен нижніх кінцівок, забезпечуючи її відтік і запобігаючи застійні явища в вен ах ніг.
7
Обов'язково застосовуйте спеціальні тонізатор вен - мазі та гелі, які ви можете придбати в безрецептурних відділах аптек. Вони не дадуть швидкого полегшення, але при регулярному використанні нададуть вельми сущест вен ний позитивний ефект на стан вен.
8
Ведіть активний спосіб життя. Це позитивно відбивається на загальному стані організму.
9
Скористайтеся рецептами народної медицини. Прийом відвару шишок хмелю, відвару арніки і горіховою кори, суміші меду та часнику або примочки картопляним соком, протирання яблучним оцтом нададуть позитивний ефект на стан вен на ногах .
10
Сучасна медицина пропонує усунення розширених варикозних вен методом склеротерапії або лазеротерапії. При склеротерапії в вен у вводиться препарат, що змушує вен у злипнутися. При лазеротерапії вен а злипається під дією лазерного випромінювання. При цьому кровоток перенаправляється в більш глибокі вен и.
Зверніть увагу
При болях у ногах у людей, страждаючих розширенням вен, застосовують теплі ножні ванни (до коліна) з відвару кори верби (верби) і кори дуба тривалістю в півгодини. Після ванни надягають на ноги бандаж або гумові еластичні панчохи і відпочивають.
Корисна порада
Як вилікувати варикоз в домашніх умовах. Варикозна хвороба - поширене захворювання. Виражається в розширенні вен, збільшенні їх довжини, виникненні звивин і узлообразних клубків. Глина для лікування варикозу в домашніх умовах. Глина володіє багатьма лікувальними властивостями. З її допомогою, можна робити компреси на ноги. Потрібно обмазати ноги глиною, потім обернути марлею. Знову нанести шар глини і обмотати марлею, потім знову глина.