Як підібрати косметику для обличчя.

Правильно підібрати косметику для свого типу особи - це ціле мистецтво. Так обрані засоби можуть не тільки створити погане враження оточуючих про вас, але і зіпсувати здоров'я шкіри. Вся косметика для особи ділиться на дві основні групи: декоративна і засоби по догляду за шкірою.
Вам знадобиться
  • - інформація про тип шкіри;
  • - професійний консультант;
  • - косметолог;
  • - візажист.
Інструкція
1
Визначаємо тип шкіри і індивідуальну схему макіяжа.Чтоби бути впевненою в правильному виборі косметичних засобів для особи, скористайтеся консультацією професіоналів. Витратьте трохи часу і грошей на візит до косметолога і візажиста. Пам'ятайте: похід до фахівця - запорука гарного вибору косметики. По-перше, ви дізнаєтеся для себе багато нового, по-друге, поради професіоналів не зрівняються з вашим самостійним дослідженням особливостей шкіри і чорт особи.
2
Звертаємося за допомогою до консультанта магазину косметікі.Вооружівшісь інформацією про тип шкіри особи і списком декоративної косметики, яка вам потрібна, йдемо в магазин для того, щоб отримати консультацію представників косметичних марок. Після того, як визначитеся з вибором косметики, переходите до останнього кроку - «Тестування і покупка косметики».
3
Тестування і покупка косметікі.Тестірованіе косметики для особи потрібно проводити тільки після консультації фахівця магазину, інакше вам доведеться перепробувати практично весь представлений асортимент засобів макіяжу та догляду за шкірою особи. Нерідко буває, що косметика, відповідна вам по всім параметрам, при тестуванні дає незадовільний результат, тому перед покупкою все кошти потрібно обов'язково спробувати в дії.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на термін придатності косметичного засобу. При покупці врахуйте, що ви будете міняти косметику, тому потрібно вибирати найсвіжіший товар.
Корисна порада
Якщо є можливість, відвідайте, як мінімум двох косметологів і візажистів і отримаєте консультації в декількох магазинах. Ви підбираєте косметику на тривалий термін, тому всі зусилля окупляться красою і молодістю шкіри довгі роки. Для тестування вам краще захопити з дому засіб для зняття макіяжу.