Як навчитися нарощувати нігті гелем.

Кожна дівчина мріє про красивих і доглянутих ручках. Важливу роль в їх красі грає манікюр. Тому багато представниць прекрасної статі прагнуть навчитися самостійно нарощувати нігті . Адже такі можна носити цілих 3-4 тижні! Отже, як навчитися нарощувати нігті гелем?
Вам знадобиться
  • Пилочки різної жорсткості, набір гелів (скульптурний, кольорові і закріплює), праймер, форми, ультрафіолетова лампа.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно грамотно підготувати нігтьові пластини. Цей етап вважається найбільш важливим. За пару днів до нарощування не наносите на руки поживних кремів. В іншому випадку це може привести до відшаровування матеріалу. Безпосередньо перед процедурою потрібно знежирити руки. Це зробити можна звичайним медичним спиртом. Потім за допомогою пилочки для натуральних нігтів потрібно видалити блискучий шар. Але не перестарайтеся! Інакше при просушування в лампі виникатиме відчуття печіння. Після цього за допомогою пухнастою пензлика приберіть частинки пилу. Нанесіть на нігтьові пластини праймер або будь-яке інше засіб, що використовується для підвищення адгезії. Дайте йому повністю висохнути.
2
Тепер можна перейти до іншої, не менш серйозною процедурою. Візьміть спеціальні форми для нарощування для нігтів. Закріпіть їх на пальці. Дуже важливо, щоб вони добре трималися. Форми повинні служити ніби продовженням власного нігтя. Тільки в цьому випадку нарощені нігтики будуть виглядати натурально.
3
Тепер візьміть на пензлик краплю середніх розмірів структурного прозорого гелю. Нанесіть її на свій натуральний ніготь, а так же викладіть його продовження на формі. При цьому дуже важливо виконати правильну архітектуру. Щоб вся конструкція не зламалася в процесі шкарпетки, необхідно найбільш товстий ділянку зробити в центрі відрізка, що з'єднує краю «лінії усмішки». У кутикули же повинен бути самий тонкий шар гелю. Крім того, необхідно щоб гель не доходив до кутикули і шкіри на кілька сотих часток міліметра. Якщо він буде викладений впритул, то через кілька днів утворюються в цьому місці повітряні прошарки, що призведе до відшарування нарощеного нігтя. Просушити перший шар гелю під ультрафіолетовою лампою на протязі двох хвилин.
4
Тепер можна наносити малюнки. Дизайн може бути виконаний кольоровими гелями, а так же акриловими фарбами, за допомогою яких можна робити об'ємні малюнки. Після того, як картинки будуть готові, нанесіть тонким шаром закріплює гель і висушіть його під ультрафіолетовою лампою.