Як зробити динамік.

Існує безліч способів зробити динамік практично для будь-якого пристрою і мало не з будь-яких підручних матеріалів. Не будемо описувати все, тим більше що для цього однієї статті не вистачить. Обмежимося двома досить простими способами.
Інструкція
1
Спершу виберіть цвях, задумайте по висоті приблизний розмір динаміка. Ображати цвях так, щоб він у вас вийшов трохи менше, ніж проектована висота динаміка. Обробіть точильним каменем або напилком обрізану сторону цвяха. Коли поверхня стане гладкою і без задирок, намотайте на цю частину цвяха з капелюшком мідний дріт з ізоляцією. Але до цього вам потрібно зробити наступне: візьміть дві кнопки-скріпки, розбийте їх молотком на ковадлі, поки вони не стануть тонкими як фольга. Одна з цих скріпок буде підставою. Тепер візьміть цвях і приклейте його до скріпці-основи.
2
Тепер візьміть магнітну трубку, яка трохи вище за розміром, ніж цвях-котушка. В неї цей цвях і повинен увійти. Приклейте цю трубку до основи і накрийте її кришкою з іншої кнопки-скріпки і її заклейте. Такий динамік працюватиме пристойно, без скрипів, стогонів і сторонніх звуків.
3
А ось спосіб, за яким можна зробити динаміки з кавових стаканчиків і старих навушників. Ці динаміки відмінно підійдуть для використання з MP3-плеєром.
4
Візьміть картонний стаканчик, старі навушники і скотч з ізолентою. На дні стаканчика із зворотного боку відзначте центр і в ньому проробіть отвір. Прикладіть до отвору навушник т обведіть його олівцем. Нам потрібно зробити отвір трохи меншого діаметру.
5
Тепер вставте в цей отвір навушник і приклейте його за допомогою скотча або будь-який інший клейкої стрічки. Подивіться всередину і перевірте, щоб не було сторонніх шматочків картону, а також, щоб навушник добре прилягав до дна. В іншому випадку звук у вас буде деренчати. Це все, динамік готовий. Так само зробіть і другий динамік. Хоч колонки і жартівливі на вигляд, але на повній гучності вони здатні видати звук силою до 10-15 децибел.