Як переробити піджак. перешити малої піджак.

Перериваючи гардероб, не поспішайте викидати непотрібні на перший погляд чи вийшли з моди речі. Будь-яку річ, наприклад, старий піджак , можна перешити на новий лад, отримавши при цьому унікальну і сучасну річ. Це буде неважко, якщо ви будете чітко дотримуватися загальні правила і слідувати інструкції.
Вам знадобиться
  • викрійка, ножиці, булавки, ґудзики, праска, прасувальна дошка і швейна машинка.
Інструкція
1
Для початку розпоріть піджак . Робіть це акуратно, щоб не пошкодити тканину.
2
Оберіть модель майбутнього піджак а. Підберіть викрійку. Чим менше в викрійці швів і деталей, тим простіше буде його виготовлення.
3
Покладіть матеріал для піджак а на стіл, відповідно до даної схемою крою. Помістіть викрійку на матеріал. Потім почніть вирізати її. Зберігайте шматки викрійки прикріпленими до тканини булавками до тих пір, поки не почнете їх зшивати. За допомогою праски розгладжуйте шви в процесі роботи. Це допоможе вам акуратніше виконати роботу.
4
Зробіть кишені, згідно викрійці. Помістіть їх на лицьову сторону піджак а, потім пришити їх, пристрочивши з обох сторін.
5
Розпочніть боковим і плечовим швах. Після цього зшийте пахвовий шов на рукавах. Простежте за тим, щоб рукав не був занадто вузьким. Потім пришийте комір. Зафіксуйте рукава. За допомогою машинки проткніть дірочки для гудзиків. При цьому залишайте відстань між ними, відповідно до схемою крою. Потім пришийте гудзики. Ну ось, обновка готова. Ось так, з легкої руки ви дали нове життя своєму старому піджак у. Завдяки цьому, він прослужить вам вірою і правдою ще чимало років.
Якщо старий піджак набрид або вийшов з моди, можна дати йому нове життя, змінивши довжину і рукава і доповнивши декоративними яскравими елементами. Новий предмет гардероба знову набуде актуальності і буде радувати не один сезон.
Інструкція
1
Очистіть піджак від забруднень. Використовуйте засоби, що відновлюють колір. Якщо річ не піддається домашньої чищенні, віддайте її в пральню. Обробіть матеріал машинкою від катишков або видаліть освіти вручну.
2
Поміняйте підкладку піджак а. Для цього акуратно сперечаєтеся внутрішню тканину, зробіть викрійки на новій підкладкової тканини. Якщо у вас немає необхідних навичок, зверніться в ательє або знайомої кравчині.
3
Змініть довжину піджак а. Старий довгий піджак можна вкоротити до стегон або навіть до талії. Подивіться, як оброблений край вироби, і повторіть цю процедуру на новій лінії зрізу.
4
Нашейте на лінію талії шлевки. Зшийте поясок з матеріалу підходящої фактури. Ви можете вибрати контрастний відтінок тканини або навпаки, доповнює колір піджак а. Спосіб кріплення пояса виберіть виходячи з покрою піджак а, ви можете використовувати красиву пряжку або просто зав'язати його на вузол.
5
Укоротите рукава. Ви можете зробити довжину три чверті або відрізати їх до ліктя. Акуратно обробіть зрізи.
6
Пришийте декоративні заплатки з тонкої шкіри у формі овалу на лікті. Вони доречні на одязі в стилі casual для повсякденного носіння.
7
Пришийте яскраві декоративні ґудзики. Також ви можете замінити пряжки і стару потерту фурнітуру.
8
Прикрасьте старий піджак вставками. Ви можете зробити їх з гіпюру, трикотажного полотна, тонкої шкіри та замші або зв'язати деталі на спицях цікавою в'язкою. Розташуйте їх на одворотах кишень і рукавів, на лацканах.
9
Приколіть до лацкана цікаву брошка у вигляді квітки. Використовуйте готовий аксесуар або створіть неповторний бутон своїми руками. Ви можете його зшити з тканини, зваляти з вовни, зробити зі стрічок.
10
Використовуйте декоративну тасьму або сутаж для оформлення контуру лацканів і рукавів. Пришити її вручну дрібними стібками.