Як лікувати нічний енурез.

У дітей до 7 років дуже часто зустрічається така проблема, як нічний енурез . Цією недугою частіше страждають хлопчики, і якщо його не лікувати, захворювання може затягтися до віку статевого дозрівання - 14-18 років. Лікування нічного нетримання - це довгий процес, що вимагає величезного терпіння, як батьків, так і самої дитини.
Інструкція
1
Енурез - це, в першу чергу, стан нервової системи. Тому перш, ніж почати лікування, необхідно з'ясувати причину цього захворювання. Привести до нього можуть захворювання сечостатевої системи, тоді лікувати потрібно медикаментозно, отримавши рекомендації лікаря. Але в більшості випадків нетриманням страждають діти з неврівноваженою нервовою системою, легкозбудливою, які дуже емоційно сприймають будь-яка зміна навколишнього середовища і дуже важко адаптуються в колективі. У такій ситуації потрібна допомога фахівців - невропатолога і психолога, щоб точно визначити причину такого порушення і виробити систему лікування індивідуально для вашої дитини. Але існують і загальні рекомендації для батьків дітей, що страждають енурез ом.
2
Постарайтеся усунути причину, що викликала енурез , забезпечте спокійну обстановку в сім'ї, без підвищених тонів.
3
Більше часу перебуваєте з дитиною, увечері перед сном прогуляйтеся на природі, нехай малюк отримає позитивні емоції і зрозуміє, що ви його дуже любите.
4
У вечірній час захистите дитину від активних ігор, які перевтомлюють нервову систему, краще пограти в спокійні розвиваючі ігри, наприклад мозаїку.
5
Поки лікуєте дитини, бажано відмовитися від комп'ютера і телебачення, так як вони чинять негативний вплив на дитячу нервову систему, краще почитайте книжки, або займіться творчістю, наприклад, малюванням.
6
За 2 години до сну постарайтеся, щоб дитина не пив рідини, якщо все-таки він попросить пити, замініть воду або чай часточкою яблука.
7
Якщо в сім'ї дитина отримує гармонійний розвиток, якщо вдома спокійна обстановка і малюкові вистачає позитивних емоцій, якщо дитина відчуває, що його по справжньому люблять і рахуються з ним, процес лікування нічного енурез а пройде без ускладнень і в короткі терміни. Любіть своїх дітей.