Як лікувати варикоз ніг.

Всім відомо, як виглядають ноги , уражені варикозним розширенням вен, захворюванням, при якому вени здатні втратити еластичність і розширюватися. Хвороба зустрічається дуже часто, тому питання, як її лікувати, є дуже актуальним і нагальним.
Інструкція
1
Вибір методу лікування варикозу ніг залежить від м ноги х причин. Важливо знати форму захворювання, стадію хвороби, чи є трофічні виразки і яка супутня патологія. Тільки після консультації з досвідченим лікарем можна вирішувати, вдатися до операції або задовольнятися консервативними методами лікування.
2
Хірургічна операція полягає у видаленні вен. Триває вона в середньому близько двох годин. Варикоз вражає підшкірні вени, через них протікає тільки 10% крові, тому видалення вен не представляє небезпеки для організму. Нормальний кровотік після операції зберігається, оскільки з'єднувальні вени ніг переносять 90% венозної крові. Вони-то і беруть на себе основний тягар кровообігу. На ногах після такого втручання залишаються ледь помітні шрами.
3
Сьогодні все більш популярним стає лазерне лікування вен. Сучасні апарати відрізняються вибірковістю, вони не ушкоджують навколишні тканини, впливаючи тільки на венозну стінку. Синці практично виключені, процедура безболісна, а результат високоефективний.
4
Варикозне розширення вен добре піддається лікуванню за допомогою медичних п'явок. Вважається, що особливо ефективно п'явки діють поряд із застосуванням ліків, які зазвичай використовують при варикозі. П'явки «доставляють» препарати в кров набагато швидше, значить, дія ліків буде більш ефективним і тривалим.
5
Лікувати варикоз народними засобами почали давно. Добре відомо властивість яблук очищати кров, покращувати сон і апетит. Приготуйте настоянку з антоновських яблук. Для цього необхідно настояти 3 яблука в літрі киплячої води (близько 4 годин). Яблука в настої треба розламати, розмішати, а потім процідити розчин. Пити настоянку треба вранці і ввечері по 50 гр, з додаванням ложечки меду.
6
Носіння компресійного білизни дозволить підтримувати вени в нормальному стані, варто задуматися про його придбання.