Як лікувати поперекову грижу.

Щоб лікарські маніпуляції надали найефективніша дія на причину дискомфорту і болю в нижньому відділі хребта, необхідно починати лікувати поперекову грижу вже на ранніх стадіях захворювання. Позбавлення від больових відчуттів є одним з головних показників успішності лікування.
Інструкція
1
Дотримуйтесь постільний режімОгранічьте рухливість в період загострення: дотримуйтеся постільного режиму, постарайтеся звести всі фізичні навантаження до мінімуму.
2
Приймайте болезаспокійливі средстваПропісанние фахівцем медикаменти не тільки допоможуть знизити хворобливість, а й усунуть запалення. Приймайте ліки у зазначеній дозуванні і витримуйте необхідний інтервал між прийомами.
3
Виконуйте упражненіяЛечіть поперекову грижу за допомогою спеціальних вправ слід тільки після купірування гострих нападів. Зверніться до інструктора, який підбере вправи і розробить індивідуальну програму реабілітації з урахуванням особливостей перебігу захворювання, віку, рівня підготовки і т.д. Починайте комплекс зі щадящих рухів - лежачи на спині, з використанням спеціального валика, який потрібно підкласти під коліна. Вправи на животі - наступний етап. Валик перекладіть під гомілки, всі рухи виконуйте повільно і обережно, прислухайтеся до власних відчуттів. Поступове нарощування темпів і кількості підходів можна здійснити через деякий час (при відсутності хворобливості і при поліпшенні загального стану).
4
Зверніться до досвідченого массажістуМануальная терапія допоможе зняти напругу мускулатури, виправити деякі патологічні стани. Відвідуйте сеанси масажу регулярно - від цього залежить ефективність всього лікувального комплексу.
5
Спробуйте допоміжні методи леченіяЛеченіе п'явками, голкорефлексотерапія, метод зняття болю бджолиною отрутою ефективно справляються із запаленням, зменшують біль. Враховуйте всі протипоказання (алергічні реакції, рівень згортання крові і т.д.), пройдіть необхідні обстеження.
6
Зверніться до нейрохірургуЕслі консервативне лікування не приносить полегшення, то задумайтеся про оперативне втручання, яке в більшості випадків закінчується повним одужанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DPksmIviuYA