Як вибрати готель в Єгипті.

Перш, ніж приступити до вибору готелю в Єгипті , потрібно вирішити, яке місце для відпочинку ви б хотіли відвідати. Аеропорти є в Хургаді, Марса Аламі і Шарм-ель-Шейху. Кожен курорт має свої особливості.
Інструкція
1
У Хургаді і Марса Аламі, як правило, зручний вхід в море. У Шарм-ель-Шейху ж він у багатьох місцях утруднений через великої кількості коралів. Тому дуже важливо вибрати готель, який відповідатиме вашим побажанням і перевагам.
2
Хургада - досить демократичний і веселий курорт з бурхливим нічним життям. Тут велика кількість готелів різного рівня, в тому числі недорогих. Макаді Бей - передмістя Хургади. Це більш тихе місце з готелями, переважно 4-5 зірок, які працюють за системою «все включено». Ель-Гуна знаходиться недалеко від Хургади і вважається «єгипетською Венецією». Це чистий, спокійний курорт, де готелі знаходяться на невеликих острівцях, з'єднаних каналами і мостами. По каналах курсують човни. В Ель-Гуні всі готелі високого класса.Сал Хашиш - порівняно новий елітний курорт. Він знаходиться недалеко від Хургади і славиться розкішними готелями, що пропонують дуже високий рівень обслуговування.
3
Самими фешенебельними готелями Хургади та її околиць є Steigenberger Al Dau Beach 5 *, Citadel Azur Resort 5 *, Premier Le Reve 5 *, Premier Romance Boutique Hotel 5 * Deluxe і The Oberoi Sahl Hasheesh 5 * .Молодежі і любителям галасливого відпочинку буде цікаво в Albatros Palace Resort 5 *, Alf Leila Wa Leila 4 *, Marlin Inn 4 *, Grand Azur Horizon 4 *, Lillyland Beach Club 4 * .Для сімейного відпочинку з дітьми чудово підійдуть Magic Life Kalawy Imperial 5 *, Harmony Makadi Bay Hotel & Resort 5 *, Iberotel Makadi Oasis4 *, Club Azur 4 *, Alibaba Palace 4 * +.
4
Марса Алам знаходиться на південь від Хургади і користується популярністю у любителів дайвінгу та віндсерфінгу. Курорт молодий, тут не так багато готелів і розваг. На курорті всі готелі нові та високого класу.
5
Шарм-ель-Шейх розташований на Синайському півострові. Це сучасний респектабельний курорт з висококласними готелями, насиченим нічним життям і приголомшливо красивим морем. Дахаб і Нувейба знаходяться недалеко від Шарм-ель-Шейха і відомі як місця спокійного, усамітненого відпочинку. Таба знаходиться на кордоні з Ізраїлем. Це тихий курорт з чистим морем і гальковими пляжами.
6
Найкращими готелями Шарм-ель-Шейха вважаються Four Seasons Resort 5 *, Hyatt Regency Sharm El Sheikh 5 *, Ritz Carlton 5 *, Cleopatra Luxury Resort Collection 5 * Deluxe.Молодежі і любителям веселого відпочинку буде цікаво в готелях мережі Domina 5 *. Вони розташовані на одній величезній території і мають розвинену інфраструктуру.Популярнимі готелями для відпочинку з дітьми є Sunrise Tirana Aqua Park Resort 5 *, Radisson SAS 5 *, Melia Sinai Sharm 5 *, Savita Resort and Spa 5 *, Tropicana Tivoli 4 *, Sol Sharm 4 *.
Зверніть увагу
У червоний сезон ціни найвищі. Якщо дочекатися низького сезону або міжсезоння, можна забронювати готель високого класу за дуже привабливою ціною.
Корисна порада
Дуже важливо визначитися з тим, чого ви чекаєте від відпочинку і як збираєтеся провести свою відпустку. Якщо вам потрібен спокійний пляжний відпочинок, вибирайте готель на першій лінії з розвиненою інфраструктурою. Якщо ви їдете з дітьми, переконайтеся в тому, що готель має необхідними зручностями - розчищених від коралів входом в море, дитячої анімацією, водними гірками, дитячими майданчиками і т.д. Молоді буде комфортно в демократичних готелях з великою кількістю розваг. Любителям розкоші і комфорту варто звернути увагу на фешенебельні готелі. Не всі готелі Єгипту знаходяться на першій лінії. Деякі з них, особливо в Шарм-ель-Шейху, розташовані на відстані кілометра і більше від моря. В них передбачений безкоштовний трансфер на пляж.