Як розмістити резюме в інтернеті.

Інтернет служить ефективним інструментом пошуку роботи. На багатьох же популярних сайтах з працевлаштування, де часто зустрічаються цікаві вакансії, відгукнутися можна тільки за наявності резюме в базі саме цього ресурсу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку варто визначити коло сайтів, на яких є сенс розміщувати резюме . Практика показує, що з одного боку роботодавці розміщують свої вакансії відразу на декількох популярних у претендентів ресурсах, з іншого є деякі відмінності в базах пропозицій на конкретних сайтах, так що ефективніше все ж переглядати відразу декілька. У числі загальних сайтів з працевлаштування популярні "Работа.ру", "Хедхантер.ру", "Суперджоб.ру", "Джоб.ру" та ряд інших. Часто ефективні також регіональні та галузеві (і регіональні галузеві) ресурси.
2
Для початку потрібно зареєструватися на кожному ресурсі. Часто процедура реєстрації як претендента на увазі одночасне складання в режимі онлайн або завантаження вашого резюме . Але є й варіанти, коли достатньо для початку залишити мінімум інформації про себе, а резюме завантажити позже.Наіболее зручні сайти, на які можна завантажити готове резюме . Однак будьте готові також до проблем з його розпізнаванням системою. Не буде зайвим також перевірити, як відображається успішно завантажене резюме . У разі помилок і плутанини краще вбити його вручну, використовуючи інтерфейс системи, а невдало завантажений варіант знищити.
3
В останні роки нерідкі випадки, коли шукачі розміщують резюме на власних сайтах або в блогах. Це виправдано, коли сайт або блог служить засобом продажу ваших послуг або його тематика має відношення до вашої сфері діяльності. У деяких випадках корисно присвятити своєму резюме окремий блог або сайт. Але скидати посилання на нього роботодавцю має сенс, якщо той сам зацікавлений саме в такому варіанті першого знайомства з претендентом. Не слід при цьому також нехтувати й іншими можливостями. Не забувайте тільки оновлювати всі свої резюме у міру потреби і прибирати з відкритого доступу на час, поки роботу не шукаєте.
Корисна порада
Якщо ви претендуєте на кілька позицій одночасно, завантажте різні варіанти резюме, адаптовані під кожну з цікавлять вас позицій. Тільки не забувайте відгукуватися на вакансії саме тими версіями, які призначені для пропонованої в кожній з них позиції.