Як зробити панель приладів.

Кількість автомобілістів стрімко зростає. Для багатьох автомобіль є не тільки засобом пересування з пункту А в пункт Б. Люди прагнуть вдосконалити свої автомобілі, займаються їх тюнінгом. Однак послуги спеціалізованих тюнінг-ательє вельми дороги і часто не можуть задовольнити всі бажання. Тому найкраще удосконалити автомобіль своїми руками. Наприклад, зробити панель приладів більш сучасної та ефектною.
Вам знадобиться
  • набір інструментів для дрібного ремонту, діоди різних кольорів, паяльний апарат, шкали приладів.
Інструкція
1
Приборная панель є тією частиною автомобіля, яку найчастіше бачить водій. Тому вона дуже часто піддається тюнінгу. В даний час на ринку представлена велика кількість альтернативних варіантів приладових панелей практично для кожної моделі. Проте зробити панель своїми руками набагато краще, так як в такому випадку ви зможете врахувати всі власні побажання. Почніть з демонтажу стандартної приладової панелі вашого автомобіля. Якщо ви вперше займаєтеся доопрацюванням приладової панелі і її зняттям, то найкраще купити аналогічну панель , так як цілком ймовірно, що ви можете зіпсувати її. Можна купити приладову вживану приладову панель для вашого авто. Так ви зможете заощадити гроші.
2
Досконально вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля. Там повинна бути докладна схема будови приладової панелі. У кожної панелі свої нюанси, але принцип будови у всіх однаковий. Також пам'ятайте, що самостійно варто займатися доопрацюванням тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєте пристрій свого автомобіля або він простий в обслуговуванні. Нерозумно намагатися своїми руками доопрацювати приладову панель дорогого авто, так як невдала спроба власного тюнінгу може обернутися дорогим ремонтом.
3
Зніміть зовнішнє скло приладової панель . Дуже акуратно поводьтеся з ним. Досліджуйте його на наявність подряпин. Якщо вони є, то пополіруйте скло, так як тріщини і подряпини можуть перешкодити чітко розглянути показання приладів. Далі вам необхідно зняти стрілки приладів. Вони дуже крихкі. Найкраще знімати їх, використовуючи пластикову вилочку. Будьте дуже акуратні, так як через будь незручного руху пластикова стрілочка може зламатися.
4
Тепер безпосередньо про доопрацювання приладової панелі. Ви можете поміняти підсвітку. Для цього доведеться замінити всі діоди. Нові діоди повинні бути аналогічні стандартним. Також в приладових панелях часто є порожні місця для діодів. Їх можна заповнити додатковими лампочками. Намагайтеся не використовувати яскраві кольори, які будуть бити в очі. Інакше при довгому використанні такого підсвічування у вас будуть боліти очі. Доопрацювати шкали приладів. Можна намалювати в комп'ютерній програмі макет шкал приладів, дотримуючись аналогічний стандартному масштаб. Після цього необхідно вирізати роздруковані шкали і наклеїти поверх стандартної розмітки. Приклеювати необхідно дуже ретельно і акуратно, так як будь-яке неточне розташування може привести до неправильної роботи приладової панелі. Після всіх процедур приладову панель потрібно зібрати в зворотному порядку і налаштувати. Після цього вам залишається лише встановити її в автомобіль і насолоджуватися власним творінням.
Корисна порада
Беріться за самостійне удосконалення та виготовлення приладової панелі тільки в тому випадку, якщо у вас є досвід і певні навички для цього.