Як зробити камеру.

В даний час люди не відчувають труднощі з покупкою фотокамер. Швидше навіть навпаки, такою можливістю володіє майже кожен. Хтось задовольняється вбудованими в телефон фотокамерами, хтось купує дорогі професійні установки для роботи. Але більшість людей мають цифрові фотоапарати низької або середньої цінової категорії. А ми самі зробимо камеру. Не з потреби, а заради експерименту.
Інструкція
1
Щоб приготувати нескладну камеру-обскуру нам потрібно лише чітко дотримуватися порядку дій і запастися матеріалами. Беремо будь-який відповідний контейнер, будь то коробка, бляшанка або навіть баночка для фотоплівки. Також нам знадобиться тонка голка, ножиці, невеликий шматочок фольги, чорний скотч або ізоляційна стрічка, чорно-біла фотопапір або слайдовая плівка (виробник не має значення).
2
Вирізаємо ножицями отвір посередині нашого контейнера. Нехай це буде баночка для фотоплівки. Вийшло отвір у нас повинно бути набагато більше, ніж пинхол (об'єктив в камері-обскура).
3
Вирізаємо шматочок фольги таких розмірів, щоб він міг повністю і з невеликим запасом закрити собою вирізаний отвір. Далі посередині шматочка фольги проробляємо голкою маленьку дірочку. Дивіться, щоб поверхня фольги була гладка. Розгладьте її при необхідності та/або видаліть шорсткості наждачним папером-нулевкой. Чим менше у нас вийде дірочка від голки, тим краще буде знімок.
4
Для того щоб уникнути відображень променів світла в контейнері, потрібно пофарбувати його, а також фольгу з внутрішньої сторони матовою чорною фарбою.
5
Тепер акуратно приклеюємо за допомогою ізоляційної стрічки або чорного скотчу фольгу до контейнера. Невеликим шматочком скотчу заклеїмо отвір від голки, щоб запобігти передчасному проникнення світла в камеру.
6
Тепер шукаємо темний куточок (це важливо) і вставляємо фотопапір в контейнер. Вставляємо так, щоб папір собою не закрила пинхол. Перевіряємо всі отвори. Якщо вони надійно закриті, то наша камера повністю готова до роботи.
Цікаві поробки можна зробити з найпростіших і звичайних речей, які ви часом просто викидаєте. Головне - проявити фантазію. Хлопчики будуть раді маленької моделі танка , зробленої своїми руками із сірникових коробок. Ви можете зробити першу модель разом з дитиною, а потім він сам збере свою маленьку танкову армію. Дівчатка теж можуть постаратися зробити танк, наприклад, для брата або в подарунок татові на 23 лютого.
Вам знадобиться
  • - три сірникових коробка;
  • - зелена папір (це може бути шматок шпалер, або спеціальний папір з набору для аплікації, або просто тетрадний обкладинка);
  • - гофрований картон;
  • - сторінка з журналу;
  • - кришка від пластикової пляшки;
  • - клей;
  • - шило або голка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Спочатку склейте два сірникових коробка разом по торця довгої сторони. Потім обклейте їх акуратно папером. Так само обклейте і третій коробок. Щоб вийшло акуратно, зробіть спочатку викрійку. Для цього на виворіт паперу покладіть один коробок, обведіть його контур олівцем.
2
Потім, не відриваючи довгу сторону фігури від проведеної лінії, поставте його торцем і обведіть цю частину, потім знову переверніть і також поступите з наступного стороною. Прірісуйте прямокутники, рівні розміру бічних стінок. Тепер додайте по сантиметру до креслення, обведіть і виріжте.
3
У вас повинно вийти дві частини, велика (що складається з двох коробок) і маленька. Приклейте малу частину до великої. Далі скрутіть з журнального паперу дуло. Цей папір підійде, тому що вона добре скручується, але при цьому вона жорстка.
4
Проколіть шилом або товстою голкою отвір на верхній частині вашого танка . Вставте туди зроблене дуло. Щоб воно міцно трималося, отвір не повинно бути дуже великим.
5
За торцевої частини танка приклейте вирізані з кольорового паперу (або з білої, можна використовувати і журнальну сторінку) невеликі кружечки. Приклейте їх акуратно, намагаючись не закапати клеєм. Можна використовувати офісний клей-олівець.
6
Далі візьміть гофровану папір і виріжте з неї смужки, які дорівнюють по довжині периметру торцевої частини двох склеєних коробок. Приклейте її по краю. Вона буде зображувати гусениці танка .
7
Далі використовуйте кришку від пластикової пляшки. Її необхідно приклеїти до верхньої частини танка . Вона буде зображувати вежу.