Як намалювати рамки в Word. Як у ворде намалювати рамку.

Додавання навіть дуже простий рамки навколо тексту в сторінках документа значно змінює його сприйняття. А у текстовому редакторі Microsoft Word є інструменти, які дозволяють підібрати рамки, які підходять для оформлення різних типів документів. Можна застосовувати їх як до всіх сторінок відразу, так і для виділення якої-небудь найбільш важливою з них, або ж до окремих фрагментів тексту всередині сторінок.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Відкрийте в текстовому редакторі документ, на сторінках якого треба помістити рамку і клацніть в меню розділ «Розмітка сторінки».
2
Натисніть кнопку «Кордони сторінок», яка розміщена в групі команд «Фон сторінки». Так ви відкриєте вікно з заголовком «Кордони і заливка» на його вкладці «Сторінка».
3
Оберіть в лівій колонці («Тип») варіант оформлення рамки - звичайна, з тінню, об'ємна і т.д.
4
Встановіть потрібні параметри обраного варіанту оформлення рамки в середній колонці цієї вкладки. Тут вам треба у випадних списках вибрати тип лінії, її колір і ширину. Крім того, в нижньому випадаючому списку («Малюнок») можна вибрати з довгого списку якої-небудь варіант графічної заміни звичайної лінії.
5
отщелкніте, якщо необхідно, одну з піктограм, що позначають краю аркуша документа. Таким способом ви можете дати команду редактору не малювати більше рамку з якого-небудь краю сторінки.
6
Виберіть у полі «Застосувати до» область дії заданих вами параметрів малювання рамки.
7
Натисніть кнопку «OK», коли всі необхідні параметри рамки будуть вказані. Редактор відобразить її навколо тексту документа. Згодом ви можете змінювати задані параметри, використовуючи цей же діалог.
8
Є інший спосіб створення рамок, який можна використовувати як для окремо взятої сторінки цілком, так і для будь-якої довільної області всередині неї. Щоб ним скористатися, перейдіть на вкладку «Вставка» і клацніть кнопку «Постаті» в групі «Ілюстрації».
9
Виберіть у випадаючому списку найбільш підходящий варіант для використання в якості рамки. Потім наведіть курсор мишки на лівий верхній кут області, яку треба помістити в рамку, натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перемістіть курсор до правого нижнього кута області. Якщо хочете, щоб при цьому зберігалися пропорції обраної фігури, то робіть це, утримуючи клавішу SHIFT.
10
Клацніть створену рамку правою кнопкою миші і виберіть у меню пункт «Формат автофігури». Так відкривається вікно докладних настройок рамки.
11
Перейдіть на вкладку «Положення» і клацніть піктограму з підписом «за текстом». Таким способом ви перемістіть рамку на задній план і зробите видимим текст на цій сторінці.
12
Перейдіть на вкладку «Кольори і лінії» і виберіть для рамки ті кольори, які найбільше підходять для оформлення цієї сторінки документа. Натиснувши кнопку «Способи заливки» можна отримати доступ до більш просунутим варіантам оформлення фону сторінки в межах рамки.
13
Натисніть кнопку «OK» і завдання створення фігурної рамки буде вирішена.